Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

alishara

Ahojte, beriem ich niečo vyše tyždna...mala som trošku dlhšie menzes ako zvyčajne, trošku som sa vyhádzala a mávam občas aj bolesti hlavy...bála som sa že budem prvý mesiac viac špiniť, ale všetko je už v pohodičke...hlava občas pobolieva ale neviem či to nebude aj od zimy, lebo ma bolela aj den alebo dva pred tym nez som tabletky zacala brat... najviac sa bojim toho ze priberiem... mam 21...meriam 170 a vazim 7O ... za rok som pribrala asi 10 kíl ked nie viac... možno aj do 15 neviem nevazila som sa casto... tak cakam co to so mnou porobi ake mutacie nastanu ci priberiem este viac alebo ci schudnem...dufam ze ani jedno ani druhe lebo teraz sa citim fajnovo len mam nafuknute brusko trosku viac ako by som chcela... a to mi pripomina ze odkedy beriem tabletky tak som aj viac nafuknuta...no este tomu nie su ani dva tyzdne takze sa moze stat vela veci... co sa tyka mojich skusenosti s antikoncepciu tak neviem ci to bude odo mna hlupe alebo co ale zatial najintenzivnejsi zazitok som zazila ked sa ma priatel spytal ci sa do mna moze spravit...najprv som povedala nie lebo som sa bala ale potom som dovolila a bolo to super... horsie na tom je to, ze po milovani ma pali pindula...ale chodim sa hned vycikat a poumyvat...aj z vnutra... neviem ci som niekomu pomohla ale tak moje zazitky alebo skusenosti neviem ako to nazvat su cerstve a chcela som sa s vami o ne podelit... :))

linettka

ahoj ja som zacala brat len pred 7dnami. ale mam bolesti hlavy neskutocne a teraz neviem ci je to od tej antikoncepcie lindynette20 a ci ??? neviem uz ale prsia ma nebolia a zavraty tak isto nemam len to ze ma boli hlava co stym ? poradite mi ?dakujem .

sonixa

Ahojte, ja beriem túto antikoncepciu teraz 10.-ty deň a zatiaľ som nespozorovala žiadne vedľajšie účinky, len ma sem tam bolí hlava ale to sa mi stávalo aj predtým tak to nemusí byť z tabletiek, a ešte mám aj dosť vyrážok, ale tie sa mi objavili ešte pred krámamy a mávam ich vždy tak hádam zmiznú :) V najbližšej dobe sa s priateľom chystáme na nechránený styk tak som zvedavá, ale trochu sa aj bojím, či už dostatočne zabrali....Inak začala som ju brať v 5-ty deň krámov, lebo tak mi doktorka kázala

santovka

Ahojte, ja beriem Lindinete druhe balenie a po prvom balení som vobec nedostala menstruaciu, teraz mam druhe balenie, o tyzden ho doberiem, tak dufam ze sa uz dostavia....mate s tým skúsenosť?

zuzkas

ja som mala veľké problémy pri aj po používaní tejto antikoncepcie.mala som strašné migrény,na ktoré mi nezaberali ani injekcie,ani tbl.a nevedela som sa zbaviť krámov,mala som ich vyše mesiaca a niekoľko mesiacov po vysadení sa telo nevedelo spamatať.

daisinka

ja som brala lindynette 20 a uz nikdy viac,,,,Na zaciatkuto bolo ok,,ale postupne sa u mna prejavovali vsetky neziaduce ucinky,,

Uz nikdy ziadna HAK