Antikoncepcia - Lindynette 20 - máte skúsenosti?

selie

ahoj berem triregol a idem prejst na lindynete len neviem ako....triregol je 21tabletie +7 dnova pauza a normalne dobrat tabletky dat pauzu a zacat uzivat nove alebo doberem poslednu ziadna pauza a hned nove-cize sa menzes nedostavi ?viete ako? diky

EvikP

Ahojte, predám antikoncepciu Lindynette 20 na dva mesiace tak za 15 eur, ja som musela prestať brať. Ak niekto ma záujem napíšte mi na mail eva@piencak.net

vlárka

Ja Lindynette 20 užívam viac ako 5 rokov. Sú super. Predtým som užívala Triregol a nosila som aj antikoncepčnú náplasť. No Lindinette 20 sú najprijateľnejšie. Nemám žiadne vedľajšie účinky, čo sa pri tých predchádzajúcich nedá povedať.

sandi555

Chcela by som sa opýtať že čo mám robiť keď som nezobrala dve tabletky. a nezobrala som prvé dve ktorými som mala začať 21 dňoví cyklus

noproblem

ahojte, ja som ich uzivala skoro 2 roky a nikdy som ziadne problemy nemala... menzes mi trval 4 dni - ako aj normalne, priesiel na den a takmer aj hodinu presne a ani som nepribrala a ziadne problemy s pletou som nemala... bola som velmi spokojna...
samozrejme na kazdeho vplyvaju rozne lieky inak, takze ... ja mozem mat problemy s inou znackou... treba len skusat, ja som mala stastie, ze som hned natrafila na tie spravne..!!
papa