Existuju este normalny muzi?

Príspevok v téme: Existuju este normalny muzi?
CCC1

Zamyslam sa ci este existuju niekde muzi - co??? Taky chlap, ktory neriesi a nie je zakomplexovany a nema potrebu ovladat zenu, kt. vyrastal v \"normalnej\" rodine kde matka alebo otec ho nedeptal, a nevylievali si svoje problemy na vlastnom dietati a on potom nenicil zenu... nie je egoisticky aj ked sme vo svojej podstate egoisticky..ale z lasky k zene sa dokaze prisposobit...nemam potrebu menit povahu chlapa...je schopny si zosuladit seba, priatelku a kamaratov a nevycitat a klast si podmienky ja a a a a aj..a moje potreby a ty sa prisposob..\"pohoda\" vydrzala az dva roky:DDD...a nie, ze clovek ma frajerku a sprepacením ju \"pretiahne\" a potom jej povie tak ja idem za chlapcami a este sa divi, ze preco je nasrata...ze clovek chce chlapa co sa aj vie o zenu postarat..aj ked zaraba viacej a nema problem sa rozdelit...povedat, vlastenej frajerke na dovolenku s chlapcami si aj poziciam ale s tebou nie...a ja vazne neviem ci som normalna a potom ked clovek je s nim na predlzenom vikende a sa ma opyta, vies ja niekedy pochybujem ci ma milujes.. co k tomu dodat, neviem a hovorim o 30rocnom chlapovi????...To kde su normalny chlapi...kt si chcu uzivat normalny vztah...kde si clovek chce uzivat blizkost cloveka a hlavne nenahanat si problemy...kde clovek nema problem dat \"slobodu\" chlapovi a byt aj tolerantny a chapavy...to uz vazne nik nie je normalny???

natusa42

Dzana lenze je velmi tazke,nenormalne narocne sa oslobodit,uzzt som to velakrat chcela spravit ..ale nedokazala som to ,raz som to dokzala,rozisla som sa s nim,ale proste neuspesne,on rozchod neprijal,je hrozne tvrdohlavy :(az prilis ....a nemilujem ho uz tak,ako kedysi,to je smaozrjeme ..chladne to u mna ..ale on ma stale " vie dostat tam kam chce " ,tym myslim toto cisto psychicku rovinu chapes..nie fyzicku ...
vyvracanie-.skoda reci ,mam taky pocit,kazdy chlap je rovnaky chrapun

DzanaFX

Ak Ťa niečo trápi, osloboď sa z toho...Ak chceš dávaj tomu šancu, ale ono Ťa prejde aj tá zamilovanosť, uviíš, že asi k sebe nepasujete, podľa mňa sa človek nezmení len tak, ani ten môj to nedokázal...To vyvracanie poznám, ako keby sme chodili s tým istým :-D

natusa42

DzanaFX
fantasticky sposob :)naozaj ...s tym papierom,ale skusala som aj toto uz ,ked sme sa rozisli ,strcila som mu list -10 stranovy do ruk,este dovysvetlovanie rozchodu,ale on si ho precital doma (neviem ako reagoval),ale potom mi ho vratil,ze on ho nechce ...a klazdy jeden bod z toho listu mi vyvratil -kazducky ...citila som sa vtedy horzne ..ale vidis,mozem to teraz skusit inak ..ale vlastne (!) ved on vie velmi dobre,co ma trapi ...v com je problem,zial v jeho silach nie je zmenit -a to myslim naozaj vazne ,v tomto ho chapem,vies jeho rodina je vecny problem,teraz uz aj moja a tak stale dokola :(:(:( mam z toho nervy,depresie,neviem co mam robit :(

DzanaFX

Vieeš, ono k tej debate ho prinútiť musíš, ja som raz dokonca napísala všetko na papier a len som mu to postrčila, keď o tom nechcel debatovať a sa rozplakal(mi hral na city :-D), takže smelo kuj na neho niečo, a keď chceš byť sma tak si dupni! A poriadne, ženy nie sú na to, aby sa im skákalo po hlave. Vo vzťahu treba byť rovnocenný... Vezmi papier a povedz mu, že mu chceš niečo povedať, tam mu to šupni a nech si to prečíta, ale napíš všetko čo ťa trápi, keď je debil nebude chcieť debatovať, keď mu na Tebe záleží, sám začne rozvíjať debatu... Ja ťa plne chápem, že tvoj priateľ nie je zlý, to len on chce to najlepšie a neuvedomuje si, že Ti tým vlastne pôsobí bolesť...POznám to, moj robil presne to isté, myslel že mi tým dáva to čo potrebujem, treba si povedať všetko an rovinu vo vzťahu a keď je niečo zle, debatovať treba...Keď on nechce donúť ho...Kľudne aj tým papierom...:-)

natusa42

Dzana FX
ako on je fajn,je to dobry partner,sice ma niekedy dusí svojim prilisnym staranim,ale je to dobry cloverk,neschopny mi ublizit nijako,ale proste NERIESI (!) a ja proste uz nechapem,ze ako ho mam prijmat k tomu,abvy zacal sakra riesit,ale on vzdy ma odbije tym,ze chce predist hadke ..a presne (!!!!!!!!!!!!!!!!!) "nech je po tvojom milacik,kam ideme ?povedz si milacik,co ideme robkat ?povedz mi milacik,je to na tebe,chcem aby si sa ty v prvom rade citila fajn " a tak --ale jeho to este nepreslo po dvoch rokoch :D ako zase v tomto je este trvá :D ..ale myslim,ze tiez by sa toto casom zmenilo...
uf...no mala si to tazke ..ako on ku nam nechodi k nasim domov..moj priatel,lebo nasi su proti nemu,ale to je na dlho,to som enchcela,ale toto by som nezniesla ...ale mam taky pocit,ze chce byt so mnou 24 hodin denne (!!) a aj mi to povedla,ze by chcel,a ja saliem z toho...
na zaciatku nasho vztahu prveho pol roka,som ja tuzila po tom,aby sme boli spolu denno -denne,ked ma laska drzala,ked som bola zamilovana prvkyrat v zivote,aj som mu to povedala,a on vies co mi na to povedal ?ze .." ale prosim ta,ved dvakrat do tyzdna sa staci stretavat ,ved aby sme sa neprejedli jeden druheho " ...toto mi povedal !!!!! a teraz ?po dvoch rokoch ma prosika o stretko,nech si prosika ..ked chce.,ale ja iuz mam trosku iny zivot,ine postoje .uz sa mi niekedy aj hnusi,tak ,ze ho nemozem ani vidiet ani pocut :( ale zase su dni,ked som s nim rada,lebo aspon idem prec z domu ..viem,ze to nie je pekne,ale :(
ja mam pocit,ze aj ja som sa mu uz vzdialila..a velmi ..ako lubim ho,viem,ze ho lubim,cxitim to..ked ho vidim chvejem sa este dodnes..moje srdce poskakuje,ale jednoducho tym,co robi mi ublizuje velmi :(:( ako sa sprava :( asi nie som schopna to uz vydrzat dlhsie :(ja neviem,ale zase nechcem ho opustit ..ja neviem co mam robit,je to 50:50 :(

DzanaFX

No ja som to presne tak prežívala, ako to prežívaš ty...Presne aj môj partner bol fajn, ale nesnažil sa napraviť čo mne vadlo, ja som to prv prekonávala toleranciou, ale potom ma ot prešlo, že prečo by osm sa stále len JA mala prispôsobiť...Vieš ono kompromisy sú fajn, ale keď on ich nechce robiť? Tak potom to nemá zmysel, nemôže vzťah podľa mňa fungovať na takomto princípe, že bude len po MOJOM!....Môj partner najprv išiel na mňa fintami - ty si povedz, po tvojom bude...A po roku hádka, lebo nemohlo byť po mojom, a ani nechoď von..Môj chcel byť stále so mnou, lebo vraj mu chýbam, prišl aosm zo školy o 4tej a o 6tej už chcel byť pri mne do tej 10tej, a každý boží deň, ani som sa nevyspala, tak som sa na neho vykričala a dupla si, nech mi dá pokoj trochu, no ale to už som len oddiaľovala...Že mi toľko vecí vadilo, ako vadí Tebe ani ti nehovorím...Na konci už každá blbosť, bola som tak napätá a ním znechutená, že somnedokázala tolerovať ani ejho blízkosť....Potom si pamätám , že sme psolu už ani nespali, lebo sa z mojej strany vytratili city a ja to proste len tak bez citov nedokážem...Poslednýkrát sme sa spolu vyspali (ja nasilu), aby už bol ticho...A potom som zistila, že s ami hnusí hnusííí neskutočne a vyhýbala som sa mu asi dva dni...Potom prišiel a dostal košom....Zbytočne to ťaháš, keď si nešťastná, prosím len s aneboj samoty, vieš ako ti bude supe r, keď obnovíš všetky kontakty s kamošmi a kamoškami a nájdeš nové kontakty :-))) Kým príd epocit samoty, niekoho si nájdeš :-) (prepáč za chyby ponáhľam sa v písaní ;-))

natusa42

DzanaFX
heh,prepac,ze sa smejem,ale ..toto,ze ukoncuje debatu,to aj moj robi,ja chcem debatovat o vaznych veciach vo vztahu a on,ze " zlaticko,ale prosim ta ,nekazme si pekny den,naco vazne temy preberat " ...proste ma to vytaca jak neviem co !!!by som zabila ..lebo ja chcem normalne pekne s nim pokecat o vztahu a on z ostrachu,ze bude hadka ma tymto umlci .,magor !! niekedy si pridem,ze trpim samomluvou ..
a kolko si trpela ?v tom vztahu ?hm ?ja trpim uz 8 mesiacov..
ved ja som az prilis dala do toho seba,do ale celeho toho vztahu,ale nijaka odozva,akoze on nie je zly partner ,len ma vytaca tym,aky je nemozny vo vela veciach !!!:( zmenu som od neho chcela,alebo toto rozhovory,on NIC ...proste ma ma v pazi uplne,lebo si je mnou prilis isty ...alebo co ja viem uz co :( alebo ja neviem :( som vsak zufala,uz sa permanentne trapim 8 mesiacov,uz nevidim svetly bod v nasom vztahu,dokonca sa uz netesim ani na nase stretka,netesim sa ,ze ho mam,skor mi je na pritaz :( viem,ze to hnusne vyznieva,ale len kvoli nemu trpim,a preto ho zacinam neznasat,zacina mi vadit,co robi ,ake sprostosti ,uz vobec niekedy mi vadi,ze " je " ..je to odo mna asi hnusne,ale niekedy mam pocit,ze ho nenavidim za to,vsetko cim som si pri nom preslka,mala som uplne ine predstavy o vztahu,a to som bola stastna len 5 mesiacov pri nom :( dokopy ..prisaham..no ma taky vztah zmysel ?lenze najhorsie je to,ze on tomu nechape,vies...on ma stale chce mat pri sebe,lebo je hnusny egoista a len co ON povie...!!!!! sakra a neviem ,netusium akio z toho von