velka laska

Príspevok v téme: velka laska
rb997

Počujte, už asi 8 rokov som do jedného dievčaťa zamilovaný, asi to nevie ale možno niečo tuší, ale očividne nemá o mňa záujem no a neviem sa s tým vyrovnať. Proste neviem na ňu zabudnúť. Je to strašné. Každý deň na ňu myslím a vravím si, že pokiaľ nebudem s ňou tak s nijakým iným dievčaťom. Jednoducho, neviem na ňu zabudnúť.Poraďte mi prosím. Vopred ďakujem.

rb997

Jedna taká zvláštnosť je, že ona ešte nikdy nemala chalana, ona sa ako keby hanbí pred každým chlapcom....jednoducho veľmi zvláštna povaha. Totiž, bol som s ňou aj celkom dobrý kamarát. Chodili sme von, hrávali sme občas aj tenis a tak...Ale neskôr sa to pre takú blbosť prerušilo a tak sa dosť dlho nerozprávame. Vyzerá to tak, že ona by aj niekedy niečo chcela počuť ale zas inokedy, sa tvári, že je strašne naštvaná. Je to čosi strašné...

jajka001_

hop alebo trop. daj jej to najavo, bud chci byt s nou, alebo nechaj tak, naco je take vahanie a zabijanie casu. snivanie je nanic, uzivaj si realitu. kolko casu si uz mohol stravit s nou a ty nic. mozno aj ona caka, kedy sa konecne prejavis.