velka laska

Príspevok v téme: velka laska
rb997

Počujte, už asi 8 rokov som do jedného dievčaťa zamilovaný, asi to nevie ale možno niečo tuší, ale očividne nemá o mňa záujem no a neviem sa s tým vyrovnať. Proste neviem na ňu zabudnúť. Je to strašné. Každý deň na ňu myslím a vravím si, že pokiaľ nebudem s ňou tak s nijakým iným dievčaťom. Jednoducho, neviem na ňu zabudnúť.Poraďte mi prosím. Vopred ďakujem.

rb997

Ale ako jej to mám dať najavo? Ona je povaha, ktorá ešte vôbec nemá skúsenosti s chalanmi a ani s ničím podobným. Je to veľmi zvláštna povaha. Bojím sa, pretože to nie je obyčajné dievča.

jajka001_

proste jej daj najavo ze je pre teba viac ako kamaratka a chces to posunut dalej. viem ze sa bojis ale ak ju chces, musis to risknut. moze sa stat aj to, ze premeskas sancu a nikdy nebudete spolu, lebo sa neprejavis.

rb997

Iná blbosť...to jej nikdy nepoviem. Ja jej chcem povedať niečo, čo bude také pokojnejšie, pomalšie, romantickejšie...ona je totiž taká povaha, že keby som jej toto povedal, tak by asi kopla do riti.

rb997

A ako to skúsiť? Prísť za ňou a...neviem. Keby som jej to povedal na rovinu, tak by sa možno zľakla alebo čo ja neviem...bojim sa ze mi povie niečo strašné.

jajka001_

tak ked si nikoho k sebe nepusti, tak aj odvaznejsi ustupia. niekedy staci byt tvrdohlavy, ist si za svojim. ak si si isty, tak do toho. mozno caka na nejakeho vysnivaneho princa a da ti kosom, ale skusit by si to mal.