velka laska

Príspevok v téme: velka laska
rb997

Počujte, už asi 8 rokov som do jedného dievčaťa zamilovaný, asi to nevie ale možno niečo tuší, ale očividne nemá o mňa záujem no a neviem sa s tým vyrovnať. Proste neviem na ňu zabudnúť. Je to strašné. Každý deň na ňu myslím a vravím si, že pokiaľ nebudem s ňou tak s nijakým iným dievčaťom. Jednoducho, neviem na ňu zabudnúť.Poraďte mi prosím. Vopred ďakujem.

jajka001

sem tam kvet, vezmi ju von, male darceky, nenapadne dotyky, vezmi ju za ruku, polichot jej, ze ma pekne oci, vlasy, ruky...drobna nenasilna romantika

rb997

Dokonca, my sme sa už aj veľakrát šteklili, objímali, hladkali, ale ona sa tomu nebránila. Hovorím boli sme istý čas veľmi dobrí kamaráti.

rb997

jajka001_ - mame 14 rokov, chodíme do 9. triedy ZŠ a práve sa pripravujeme na Testovanie 9. Viem, že to vyzneje, že sme deti, ja si to nemyslím. V mojej triede sa skoro všetci správajú ako deti a to dovolím si tvrdiť, všetci okrem mňa a ešte dotyčnej, do ktorej som zamilovaný. Ona je iná ako ostatné. Preto sa toho tak veľmi bojím. Dokonca aj ona mi príde, že je trošku bojazlivá.

jajka001_

zacni jej davat male darceky, drobnosti, cokoladky a tak
zavolaj ju do kina, tam sa k nej tisni
a podobne, moznosti je vela.

jajka001_

co je to obycajne dievca? je asi zakuklena, no co, inak ako komunikaciou to nepojde. tak sa jej zacni jemne dotykat - letny dotyk ruky, pohlad do oci, iny ako obycajne. zeny to vycitia ked nieco chces. ak ta nebude chciet, bude sa odtahovat,nebude na teba reagovat.
kolko mate rokov?