oral

frida

hej, mam taky pocit jak keby som vypila moc cistej vody.proste taku divnu chut aj v ustach, a v bruchu taky strasne divny pocit mam

brunuska

frida zblnka? no zalezi kolko litrov toho spapas :-)))inak dobry trapas- ked sa po sexe stretnes s partnerovou mamou v kupelni ako si umyvas semeno jej syna z tela :-))))))))

markketa

čo sa tyka toho vypluvania,osobne mam nato svoj názor.asi každa žena by sa mala zamysliet nad tým,keby jej partner povedal,že sa mu to nepači,alebo hnusi robit to ustami.je to vlastne to isté,tiež nam vyteka vlhko z vnutra a tiež to chlap olizuje.ak to niektorej žene naozaj vadi,je x sposobov,ako to riešit,ale určite nie vypluvat.myslim,že je to pre chlapa dost ponižujuce.

frida

nooo tak to vypluvanie by sa mi nepacilo, dik za radu :) a je normalne ze ked prehltam, tak ma boli potom dost aj brucho? mi tam tak zblnka :D

markketa

ahoj frida.je dobre v takomto pripade nosit pri sebe vlhčené vreckovky,lahko poutieraš ruky,pripadne aj to ostatné.a nemusiš ist do kupelne a stretnut sa s partnerovou mamou.

frontman

ked to baba vypluva, tak to posobi, ako ze som jej nechutny. hlavne je dolezite, aby si si to nechala spravit do ust, to nas velmi vzrusuje
a ked to mas na rukach, utri si to do plachty, ak to nechces oblizovat.

brunuska

dakujem frontman za velmi podrobnu odpoved ! :-)))
frida- vypluva??? boooze!!! take mrhanie genetickym materialom!!! aky by si mala pocit kebyze ti on robi oral a potom zacne plut a ksichtit sa ze fuuuj ??? tak detto. ked mas od toho spinave ruky-tak si ich obliz :-)

frida

jaaj. no proste ze co chalanov na tom vzrusuje ked prehlta baba. aky je rozdiel medzi tym ked to vypluva? dost hlupa otazka asi :D a este nieco, je lepsie najprv vyfajcit a potom honit? vzrusi to viac ked vymenim poradie? a pri honeni ked sa urobi a mam spinave ruky od toho, co mam spravit? do kupelky nemozem bo ta je na prizemi a tam sa moze vyskytnut jeho mama.