oral

fujifilmbaba

aaaa boze ja neviem, neviem si predstavit ze by som to prehltla alebo co... mozno by to bolo v pohode, ja neviem, ale ked to mam na ruke tak mi je to dost blbe.. nechcem si to utierat ani umyvat, aby mu to nebolo trapne, nemam pocit ze by to bolo spinave ale nechcem mat od toho oblecenie a tak... a prehltnut, ja neviem... okrem toho este neviem v podstate co vsetko mam robit... co ked s amu to vobe cnebude pacit a bude mysliet len na to kedy to uz skonci... ze z toho bude uplny chaos, nespravi sa, a pod.. pomooooc!

davespiska

No ved uz som odpisal nejednej na pokeci Romantik_snv tak je to dlhe tu to necem pisat..ked ces vediet napis tam...

nada

chlapov este sialene vzrusuje ked ich drazdis sposobom ze sa s nim hras ale nestrcis si ho hned do pusy ,,po vecsine este miluju ked im lizes uzdicku na penise a priehlbinka ktoru maju od brusa k zaludu ked po nej budes chodit jazyckom ,,a medzi vajkami a penisom maju taky bod ktory ked zatlacis chlapec dlhsie vydrzi ,,zvysok tu uz odznel si myslim inak to iste vies ale chalanovi zintezivnies orgazmus tym ze budes jemne ale drazdivo vzdychat i kd nemas dvovod:D

asi

mojmu drahemu ak to robim pusou tak ho to boli, nechapem preco ved sa snazim byt jemna a este som niekde videla ze je to dobre cucat a sat, ale ako ked vtedy ho to najviac boli

jaja

moj priatel tvrdí, že som jediná, pri kt. sa spravil pri fajčení, a to nie je nejaký neskúsený:-) podla mna sa pri tom nevie uvolniť ten tvoj alebo čo?