finty na priateľku

wreck

zmiesaj cokoladu s medom, mierne to zohrej zhruba na telovu teplotu. nechaj odstat niekde poruke, blizko radiatora.

sprav jej jemnu masaz celeho tela, spredu aj zozadu, kompletne vynechaj medzinozie, a okolo koziciek len opatrne. vynechaj bradavky alebo sa ich len obcas dotkni, letmo, akoby nahodou.

postupne plynule prechadzaj z masaze rukami do masaze jazykom a polievaj ju tou zmesou cokolady a medu. najprv jemne, par kvapiek, postupne pridavaj. potri jej tym pery, zliz to z nej. stale si okrem jazyka pomahaj na nezababranych miestach aj rukou, aspon jednou.

postupne zintenzivnuj dotyky, predlzuj cas, ktory sa venujes kozickam a medzinoziu, postupne sa presun jazykom k pipinke a liz ju kolko budes vladat (jazyk je sval). pokracuj podla jej reakcii az kym bude chciet.

potom sa presun opat k jej tvari, stale ju stimuluj rukami. nasleduje nenapadny jemny zasun :-) a milovacka ako nikdy je na svete. ty si to asi uzijes menej, pretoze toto cele je dost narocne na pozornost a celkovy fyzicky stav. ak ma rada pri tom hudbu, sprav playlist a pusti to ticho na pozadi. ticho preto, aby ti to neprehlusilo jej reakcie, ktore ti budu pomahat vediet co mas robit.

ked tak rozmyslam, kua, inspirujuce, nie? ktora deva sa hlasi? potrebujem to este doladit a nemam na kom. :(

Veterans

Na všetko musíš prísť sám. Aj keď ti dakto napíše že to a hinto je dobré aj tak to nespravíš ako to on myslel. Treba prísť na to sám a zistiť čo jej robí dobre a čo zas nie.
Sorry že som nenapísal čo si čakal ale toto je pravda.
Ak som ti poradil/vysvetlil/pomohol klikni na "Toto je dobrá rada".