finty na priateľku

User_37597

wreck
to znamena ze mas nieco medzi 30-40kou a teraz co?teraz akoze budes radsej sam?nikto nepovedal ze jej musis doverovat.ani ja nedoverujem nikomu a ani nebudem.vztah neni len o tom ze ty musis niekomu doverovat.vztah je predovsetkym o komunikacii.

wreck

som este stale nepozbierany z rozvodu a ktovie ci raz vobec budem. jasne ze by som niekoho chcel. dievca na urovni. len mam vdaka mojim zazitkom strach zo zien a zatial neviem co s tym. a moje srdce tiez nie je ziadny trhaci kalendar, aby si z neho zakazdym niekto vydrapol co mu vyhovuje.

ani na svoju intuiciu sa nemozem spoliehat, lebo ma katastrofalne sklamala. tak co s tym? maximalne tak pisat na forum dobre mienene rady a skusenosti.

klasicka neschopnost komukolvek plne doverovat po prezitej traume. nic co by sa denne nestavalo. a mat vztah bez dovery? v ktorom vesmire sa take nieco vobec vola vztah...?

User_37597

toto maloktoreho muza napadne ponatierat priatelku niecim sladkym a veru bude to aj tym ze nemaju taku fantaziu pri priatelkach no pri honcovani uz ano :D
a dalej maloktory chlap ma naozaj rad tak sladke a verim tomu ze majonezu nebude ziadny chlap na zenu natierat :D

prispejem len jednou malou vecou co mna dostala.slahacka.ziadne vazne lizacky len tak jemne na niektore miesta troska pooblizuj a potom medzi nohy a dobre ju vyklat :D ale zas z mierou.ale ide hlavne o to ake zvuky to vydava a aka vona sa pocas celeho sexu nesie izbou a dalej je to velmi prijemne si dat nieco studene na tak rozpalene partie ;)
neviem mam pocit ze zeny maju viac napadov ako chlapovit urobit dobre.

Alena123

oo dakujem:) to ma teda nenapadlo poviem ti pravdu, že sadnúť mu na tvár:) ja to celé vyskúšam a dám ti stručne vedieť či tie rady na môjho sexuálneho hladoša zabrali:)

A nemáš priateľku? nechceš? alebo ešte neprišla tá pravá? "na dobré sa dlho čaká":)

wreck

haha, nasiel som klip, kde su zostrihane najlepsie sceny z lucia y el sexo. a ked to tak pozeram, je tam asi vsetko, co som aj sam napisal. :))

www.ebaumsworld.com

napriklad tanec je od 5:30 a scena s hadanim telesnych partii zacina od 6:30. paz vega je bohyna az sa taji dych.

pozrite si ten film ako sucast predohry. je tam tolko inspiracie, ze sa to da vidiet aj viackrat. :)

wreck

alena123 :)) som stale viac a viac prekvapeny aky to ma uspech. myslel som si, ze to su veci zname kazdemu kto mal dievca aspon pol roka. ved na tom predsa nie je nic tazke. spravne by to malo ist same od seba a pramenit zo skutocnosti, ze ON miluje JU. uz len ked ju vidi ako lezi naha na posteli, tak by sa mu v hlave mal zacat odvijat scenar a uplne instinktivne a spontanne by mu mali po nej zacat chodit ruky a pery. a samozrejme aj opacne, ked ONA miluje JEHO.

zial, co plati na chlapov az takto podrobne neviem; zatial som ziadneho nemal, ani ma to k nim velmi netaha. co uz so mnou, inak uz to nebude. :) vona zeny je vona zeny.

tak hadam len opisem co by 100% fungovalo na mna. vyber si z toho podla potreby alebo to zahod cele. budem pisat, uvidime co z toho bude...

je to v jej rezii, takze si ma odvedie do izby, do ktorej chce. uplne sa povyzlieka, pricom sa na mna stale diva. saty necha tam, kam spadli. zacne sa jemne vlnit, stale ma sleduje ocami, a postupne prechadza do soloveho tanca. zdoraznujem, ze je uz vtedy celkom naha. je taky nazor, ze zena je naj..., ked je aspon niecim trosku zahalena, ze to povzbudzuje fantaziu a je to vzrusujucejsie. na mna to neplati, oblecenie mi prekaza na nej aj na sebe. a vlastne tym myslim aj to, ze je bosa a ze nema na sebe ziadne sperky ani nic podobne. zase pupkovu ozdobku a rozne ine zeleza v tele a na tele, ak ma, si vyberat nemusi. :)) popri tom ako sa vlni moze vyzliect aj mna.

postupne prechadza do soloveho tanca. uz sa na mna nepozera, plne sa venuje tancu, pripadne ma zatvorene oci. moze to byt nieco vyslovene nabite erotikou (the 411 - dumb, rihanna - please don't stop the music, wyclef jean a claudette ortiz - dance like this) alebo cokolvek k comu ma blizko -- brusne tance, balet. najma to musi byt autenticke, cize ma k danemu tancu blizky vztah alebo ho aspon dobre ovlada, ziadne hranie sa na nieco a idealne by tam mala byt vyrazna praca bokmi. take to vlnenie v bokoch. mmmh. :) mna konkretne by dostal ten wyclef jean, to je soundtrack z dirty dancing - havana nights. ak na to vie zena zatancovat, urobi to z nej uplnu bohynu. je to nieco uuuuuzasne. uz tu by som sa musel riadne ovladat, aby som na nu neskocil. :) ale zase - autentickost. radsej autenticka medulienka :)), nez predstierany wyclef jean.

tanec by trval takych 10-15 minut, podla druhu, aby sa mierne spotila. potom si ma odvedie na konkretne lezovisko, popri tom sa nebadane napije :), a prituli sa ku mne, co najviac. je spotena, takze seba mierne prikryje z jednej strany, z druhej ju hrejem ja. hra sa mi s vlasmi, nechtami mi prechadza po chrbate a postupne po celom tele alebo kam dociahne. ak ma dlhe vlasy, hladi ma nimi. kde-tu pouzije pery, pokryva ma pusinkami na miestach kde to necakam. cele toto trva tak dlho az sa cela zohreje a moze sa odokryt.

ja lezim na chrbte, ona si sadne na mna tvarou ku mne, a sucha sa o mna kozickami. od spodnej casti mojho brucha az po tvar. robi priame, spiralovite, esovite pohyby, dotyka sa ma len spickami alebo plnou vahou koziciek. obcas ich pritlaci na moje, pohra sa s nimi. strieda toto vsetko. ked je nimi pri mojej tvari, obcas na 2-3 sekundy zastavi, aby som mohol ochutnat. :)

vo vhodnej chvili sa SAMA OD SEBA postavi a sadne si mi na tvar (face sitting). necha sa lizat, ale len kratko, potom sa zase zosunie nizsie a pokracuje v hladeni. zase zapoji kozicky, zase sedenie na tvari, tentokrat mozno uz dlhsie.

viem si predstavit nieco podobne ako bolo vo filme sex a lucia (lucia y el sexo, spanielsko, 2001). chlap lezi na chrbate a ma zavrete oci. zena mu na pery priklada casti svojho tela a on hada, co to bolo. nos, brusko prveho clanku niektoreho prsta, jazyk, kozicka, az si mu sadne na tvar.

lizanie je pre mna posledna kvapka v mori tuzby, takze v tomto momente by som uz bol bud celkom vyteceny :)) alebo uz tak hrozne nadrzany, ze by som ju dalej pokracovat nenechal. bud by som chcel trosku vychladnut, tak by som sa venoval len ja jej, alebo by sme sa milovali.

takze tu mas teda takuto radu. toto by na mna sadlo ako usite. vybrat si z toho a doladit to podla vas uz musis sama. je to pekne odstupnovane od jemneho nevinneho vlnenia, cez dotyky, az po lizanie.

tri podmienky, aby to cele malo silny ucinok:

1) zena je cely cas uplne NAHA
2) je adekvatne SEBAVEDOMA (v zmysle ze nechce mat pri tom tmu alebo pol deci vonavky na sebe, a nema hlupe komplexy napriklad sadnut si svojmu chlapovi na tvar)
3) je v kazdom jednom momente AUTENTICKA -- plne sama sebou, nikdy nic nepredstiera, na nic sa nehra, nechava sa viest fantaziou a jeho reakciami

a ziadne obavy mat nemusis, wreck nie je nici priatel, takze ani tvoj. :\

moja rada teda je, ked o nu tak prosis :) -- bud naha, sebavedoma a autenticka.
a pripadne sa este ozvi ci to fungovalo alebo som tu popisal len take dvojite polodebiliny. :)

Alena123

wreck - toto robí aj môj partner a on vie že som z toho maximalne hotova a vie že toto je milovanie snov a ach...ani nemusím ďalej písať(dúfam že môj priateľ nechodí na toto fórum a nie je pod prezývkou wreck!!!:D)...ale...nevieš poradiť niečo aj nám ženám?
keď si to tak presne opísal na ženy, nebudeš niečo - nejakú fintu vedieť opísať presne aj na mužov?
ako mám takto silno rozvášniť a vzrušiť partnera?
vidíš?:D normálne ťa prosím o radu!

wreck

muzicek, tuto nizsie vidis reakcie dam, tak asi nie som velmi daleko od pravdy. skus to pouzit. :-)

inak, cakal som aj reakciu typu -- zabudni, nie som ochotna prat obliecky zadrbkane od cokolady, ale asi to teda nie je problem. :-))

wreck

:-D

wreck je prekvapeny a poteseny zaujmom dam a aj by si dal povedat, ale ked wreck musi najprv milovat. inak by to za vela nestalo. ani pre nu ani pre wrecka. :(