finty na priateľku

wreck

:))) adam, mile.

s tou hudbou mas pravdu. aj moj playlist je velmi pestry, len k metalu ma to akosi taha stale najviac.

ale tym klonom si az tak isty nie som. po tuzbe po detoch zatial ani chyru ani slychu, k tantre som sa este nedostal a nie som si isty ci vobec chcem, a byvalu zenu by som naspat nechcel ani za nic.

ale aspon fajn pokecame este, ked sme inak vcelku podobne naladeni.

AdamKrt

wreck Dnes 15:29 - nie si mladsi brat/klon ? :) Pozeram, ze som o rok starsi, tiez 12 rokov v jednej firme, jedna partnerka... Teda, az na toho metalistu, tam uznavam jedine, ze pekna pesnicka je pekna pesnicka, cize stylova nezavislost :)

AdamKrt

dellya Dnes 15:08 - mas pravdu, med a cokolada su hodne lepkave. Z toho clovek urobi tolko bordelu, ze to az neni pekne :)

Robievam to roky podobne ako pisal wreck 27.11.11 21:09, ale este viac. Len s tym, ze miesto cokolady a medu pouzijem bud hroznovy olej, alebo telove mlieko, ci masaznu emulziu. Dobre sa s tym robieva masaz a po case to pekne vsiakne, takze ziadne lepkave nehrozi. Ozaj je to neprijemne byt cely zababrany od cokolady a potom davat vsetko prat. Ked nieco sladke, tak slahacku, salko, med - atd, ale iba v malom mnozstve na male partie. Z velkej plochy sa to vzdy dava zle dole a neni nic prijemne byt z toho dolepeny.

Ked som cital ten prispevok, myslel som, ze Wreck mi z hlavy opisoval :)

A ze potom sa tu niektori ludia obuvaju, ze sa mi chce s partnerkou tak dlho milovat :) Fantazie je tolko, ze keby mal clovek porobit vsetko, tak nevylezie par dni z postele. Ale to clovek musi svoju partnerku riadne milovat, aby jej chcel prinasat potesenie, casto na svoj ukor.

Muzi maju fantaziu, ale casto vitazi skor egoizmus...

wreck

dellya :)) v pohode, nastastie to nie je povinne volitelna aktivita.

nemusi to znamenat, ze ta poleje ako palacinku. viem, ze som to tak opisal, ale inak staci kvapka na kozicku, dalsia na druhu, malicke jazierko do krcnej jamky a trosku na pery. a zlize to z teba kompletne. v najhorsom si date pod seba velku osusku, aby sa vylucilo zababranie perin. nezostanes po tom vyrazne lepkavejsia, ako keby pouzil len sliny.

wreck

bibs, ja??? fakt to tam vidis? :) to teda ani nahodou. ja som stelesnena vernost. miestam, myslienkam aj ludom -- 12 rokov v jednej firme, 20 rokov metalista, jedina partnerka.

dellya

sorry, ale mňa to teda vôbec neláka byť totálne celá lepkavá od nejakej sladkej gebuziny .. si neviem potom ani ten sex predstaviť.. teda hlavne bez predošlej sprchy.. bleee... nie nie, dík, na mna to neplatí :D

wreck

bibs, hej, 33 som mal.

a nesuhlasim. pre mna je vztah v prvom rade o dovere. komunikacia a najma skutky ju "len" pomahaju vybudovat a udrziavat.

ja to mam na sebe vyskusane. kym dovera bola, bolo to skvele. presne ako to ma byt. ked bolo po nej, uz to za vela nestalo a komunikacia na tom nezmenila vobec nic.

ty si v tomto ina a tak je to v poriadku. kazdy to ma nejako. ja o vztahy bez dovery nestojim. neboli by naplnujuce.

ale sam nebudem. planujem urcite psika. jedneho superpriatelskeho a este asi aj jedneho strazneho. ;) mozno sa pri nich nejakej tej dovere este priucim, nevies. :)