2 otazky pre muzov o zenskej krase

Príspevok v téme: 2 otazky pre muzov o zenskej krase
weveronika

1. Ako muzi vnimaju zensku postavu, kt. nie je zrovna ukazkova. Viem, ze kazdemu sa paci nieco ine, ale aj tak. Ako vnimate postavu, ktora nie je stihla, nie uplne plnostihla (to sa nepaci ani mne ako zene), ale ked ma zena napr. silnejsie stehna, vacsi zadok, trocha tuku okolo pasa. Naozaj muzi prvotne hodnotia zeny podla postavy...lebo mne sa zda, ze ano.

2. Ako sa pozeraju muzi na pehy u zien? Ja mam dost pieh na tvari, s tymi som sa uz ako-tak zmierila, da sa to ciastocne zakryt makeupom. Ale mam ich strasne vela na celych rukach a pleciach a to sa mi vyslovene nepaci. Su uplne huste, jedna vedla druhej. Cez zimu v pohode, ale v lete, nech mam na sebe hocako pekne tielko alebo saty, tak mi cely dojem z toho pokazia prave pehy.

:( Viem, ze krasa je vec pohladu, ale aj tak nejake postrehy k môjmu problemu, prosim.

0vecka

2 beskyd ta zenska je obezna urcite to nieje zdrave... ja nehovorim ze musi byt stihla moze mat tak 10kg naviac ale tamta ma min 50 kg naviac...

2 weveronika... podla mna to nieje taka tragedia ak ma zenska par kg naviac... mne len strasne vadi ked sa taka oblieka ako modelka ... teda ma tricko tak do pol brucha alebo obtiahnute veci ktore sa zarezavaju do sadla :)

a ja sa osobne pozeram na pehy neutralne nejako mi nevadia niekomu pristanu ale nie kazdemu... ak su pehy len okolo nosa tak je to skor take zlate ale an cele uz nie... akoze ziadna tragedia ...

Veterans

weveronika
1:
- ide asi o prvý dojem + pohlad a ten já dávam skôr na tvár (pozerám sa na oči, nos, peri, vlasy... no možno som divný ja neviem :D ).
- je jasné že večina mužov/chalanov si vyberá babu/ženu podla postavy, dá sa to šak ovplivniť podla toho ako je baba oblečená ako má spravené vlasy + namalovaná v jednoduchosti je krása. Ale 100 ľudí 100chutí. To čo si napísala ti tu predstavu tak to keď som si prectavil tak úplne v pohode.
2:
-pehy sú v pohode podla mňa není sa za čo hambyť. Poznám dosť ľudí čo ich má a páčia sa mi (mýslim baby) viac ako iné.
Ja mám akné na tvári + chrbát a hruď a keby som si mohol vybrať tak račej pehy.
Ak som ti poradil/vysvetlil/pomohol klikni na "Toto je dobrá rada".

prión

pehy sú sexi pre väčšinu mužov
a fotka kolegu tiež myslím rajcuje viac mužov ako "intelektuálne zdatné slečny"

jajka001_

ja si to nemyslim. uz som videla tolko skaredych neviest :) chlap si tiez vybera len potial pokial si moze vyberat, predsa je tiez rad, ze ho niekto chce. a tiez, srdcu nerozkazes
okrem toho, takmer kazda zena moze vyzerat krasne a par kil navyse fakt nevadi, ak je usmev na tvari a v ociach

teta dora

Milky, ale aj ten muz si nakoniec radsej vyberie reprezentativny typ, ktory viac lahodi oku okolia... hlavne nech je tovar neposkodeny...

Milky

Pehy? Ak je zena ryska a ma pehy, tak to uplne prorodzene ide k sebe, to by som neriesil..
A nedokonala postava? To je otazka prisne individualna. Ja ked som navrhol kamaratke, ci by nechcela pribrat 10 ci 12 kg, pozrela sa na mna, ako keby som spadol zo stolicky..
Urcite pre kazdu zenu je niekde muz, pre ktoreho je ideal..