2 otazky pre muzov o zenskej krase

Príspevok v téme: 2 otazky pre muzov o zenskej krase
weveronika

1. Ako muzi vnimaju zensku postavu, kt. nie je zrovna ukazkova. Viem, ze kazdemu sa paci nieco ine, ale aj tak. Ako vnimate postavu, ktora nie je stihla, nie uplne plnostihla (to sa nepaci ani mne ako zene), ale ked ma zena napr. silnejsie stehna, vacsi zadok, trocha tuku okolo pasa. Naozaj muzi prvotne hodnotia zeny podla postavy...lebo mne sa zda, ze ano.

2. Ako sa pozeraju muzi na pehy u zien? Ja mam dost pieh na tvari, s tymi som sa uz ako-tak zmierila, da sa to ciastocne zakryt makeupom. Ale mam ich strasne vela na celych rukach a pleciach a to sa mi vyslovene nepaci. Su uplne huste, jedna vedla druhej. Cez zimu v pohode, ale v lete, nech mam na sebe hocako pekne tielko alebo saty, tak mi cely dojem z toho pokazia prave pehy.

:( Viem, ze krasa je vec pohladu, ale aj tak nejake postrehy k môjmu problemu, prosim.

0vecka

2 beskyd ale co sa stazujes :) ak je to tak tak ti ostanu tie plnsie kedze tie si nevedia najst partnera a mozes byt rad :) ... ale asi mas problem lebo si v BA a tam su len same slapky :)

wreck

skoda ze u nas nie je potencial pre taky projekt ako je australsky ishotmyself.com.

kazda jedna zena, ak to spomenie, pise, ze jej to velmi pomohlo oslobodit sa, najst sa, prijat sa...

jajka001_

jj...ono sa to furt mení :)
en.wikipedia.org
mest4harpreet.blogspot.com
teraz letia silikony, som zvedava o par rokov ked uz nebudu in, ako si ich budu tie krasky hromadne vyberat
ked bude in holá hlava, tak si ju kludne vyholia
www.google.sk
crushable.com

beskyd

jajka, nikdy som predsa netvrdil ze brucho po kolena je sexy, to je ta skutocna obezita, ktoru ale dneska ludia pripisuju kazdej kyprej babe s nadychanymi a pritazlivymi tvarmi:)

Najčítanejšie články