PUPA kozmetika

gabona1

Ahojte, ja mám Pupa výrobky veľmi rada, mám odtiaľ toho dosť, tiene, lesky, spirálu na obočko,linku. Teraz som si kúpila bronzer na nohy v spreji, tiež je výborný. Krémy kupujem vyslovene v lekárni, momentálne mám Nuance všetky- nočný, očný, denný aj sérum, výborné...

Natalikkk

Ja by som sa vás chcela opýtať či niektorá z vás má nejakú skúsenosť s matnými rúžmi od PUPY. Chcela by som si ich kúpiť len sa dosť bojím, že nie sú kvalitné a či sa to vôbec oplatí. Prosím poraďte mi ak teda poznáte aj iné kvalitné matné rúže s týmto aplikátorom. Ďakujem

Vevka

Ja mám špirálu Vamp, ktorá je fakt úžasná (asi po prvý krát, čo nemám vodeodolnú a vôbec mi to nevadí :) ) a tiež aj linku (neviem presný názov, ale z jednej strany je kajalová a z druhej strany fixová) a až tá je perfektná :) zatiaľ čo väčšina báb si musí linku dva tri krát za deň dotiahnuť alebo celkom premaľovať tak ja ju napríklad mám večer rovnako dobrú ako keď som ráno vychádzala z domu, proste fakt kvalitka, myslím, že vzhľadom na to to vôbec nie je drahá kozmetika

pupapupa

tak moja skusenost:velmi som chcela tuto znacku vyskusat,nakupila som si preto u nich laky na nechty,makeup made to last,puder like a doll,hydratacny ruz a rozjasnovac. A este ma velmi laka farba na licka taka s trblietkami,mozno sa tam este po nu niekedy zastavim.Moja skusenost vsak nie je pozitivna pri vsetkych tychto produktoch.Make up hrozny-vsetky supinky alebo aj nejake vrasky (mam 25 cize nemam ich vela) uplne tento makeup zdorazni a puder absolutna nespokojnost.NIkdy viac ani makeup ani puder-vyhodenych 25eur,co uz. Avsak ruž,laky na nechty,rozjasnovac su uzasne.Takze urcite sa tam vratim ale makeupy a pudre odtialto za mna urcite nie.

zuzi74

Ja pouzivam z PUPY ultra vyhladzujuci make up. Je hydratacny. Lepsi make up som este nemala a to som uz vyskusala aj drahe znacky. Ja som bola velmi milo prekvapena. Problem je, ze na predajniach maju len 4 odtiene a na nete som nasla az 6...len skoda ze nemam ako odskusat.

Lulu2011

kukni ich hlavnu stranku, v KE su v Auparku, v BA maju tiez a inde neviem ci su

mate skusenost s tymi matnymi lakmi? ciernym?