Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =

Príspevok v téme: Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =
AlexSandra

Caute baby,

mam otazku, ocitla sa niektora z vas v situacii: opakovane kvasinkove infekcie a do toho /v tomto obdobi/ ste zacali brat HAK?

Ja sa toho dost obavam, ze ma to dorazi, no lekar trva na tom kvoli uprave cyklu.

Pls, pytam sa bab, ktore boli v danej situacii a nie hypoteticke uvahy, ze co si vy myslite..

Naj vdaka

angela85

taka otazka, pri kvasinkovej infekcii ci zapalu mocovych ciest by nestacilo, len viac posilnit imunytu? viete, vprvom rade sa zamerat na imunitu.

AlexSandra

Z doterajsich odpovedi mi vyplyva, ze nie je dalsia taka stastlivka, co jej takto bolo naordinovane.. A to som teraz zmenila lekara, lebo predosla sa nevedela spravat :/ Tento este nemal v rukach zdravotnu kartu a mozno to nejak "prepocul", ze mavam opakovane zapaly.. Verme tomu

samovaraza

opakovane kvasinky + hak = sebevrazda.

ja som hak vynechala len kvoli opakovanym kvasinkam a mam svaty pokoj. na upravu cyklu skus caje, bylinky, nieco ine ako hormony

AlexSandra

A ten vytok mas "vydatny"? Lebo mne to poslednu dobu smeruje skor ku zapalu vulvy s mensim vytokom..

Anyway, uz som chodievala so slzami v ociach od gyndosov asi pred rokom, ked mi povedali, ze nic nevidia, tak som sa nasrala, strcila si tam 2 prsty a odfotila to, pre pripad, no hroza to vtedy bola, to mnozstvo. Uz neznesiem, ze ma za nevysloveneho hypochondra povazuju. A to mam uz x-teho lekara.

Laurina22

Zvonka nie...Len ma to VELMI svrbi a mam hrudkovity vytok.

Doky povedal,ze to tam mam dost premnozene.

A napriklad na Gyntima cipky mi povedal,ze to akoby som ani nic nebrala,detto Canesten.

V utorok si mam volat za kultivaciu.

Dovtedy lieky co som spominala,dieta,samozrejme ziaden sex.

AlexSandra

No kedze je to na peroralne uzitie, tak hadam nie :-o

Prepac, za osobnu otazku, mas to zacervenane aj zvonka, ako velmi? Aj tvarohovoty vytok? Lebo mne sa stava, ze ked si to preliecujem povedzme 2 dni (aby som prezila palenie a svrbenie), tak sa mi prejavy kusok! zmiernia a obcas lekari povedia, ze nic nevidia.

Dik za odpoved

Laurina22

Tak ja som prisla od lekara,nasadil mi Mycosyst a Lomexin.

Vzal vzorku na kultivaciu lebo ako povedal:"Mam pocit,ze tam bude iny zadrhel..."

Mam dotaz na Tpch aj vas ostatne:Mycosyst mozem zavadzat aj do posvy?

AlexSandra

Maruska,

idem od imunologa so slzami v ociach, vsetko mam negativne. Mozno som to uz spominala kdesi na inom poste, ze nikdy nic zistit nevedia, hoci priznaky su hmatatelne a viditelne.

Vyznas sa do toho blizsie? Kludne ti ofotim vysledky..

A idem asi otvorit dalsi post