Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =

Príspevok v téme: Opakovane kvasinky + nasadenie HAK =
AlexSandra

Caute baby,

mam otazku, ocitla sa niektora z vas v situacii: opakovane kvasinkove infekcie a do toho /v tomto obdobi/ ste zacali brat HAK?

Ja sa toho dost obavam, ze ma to dorazi, no lekar trva na tom kvoli uprave cyklu.

Pls, pytam sa bab, ktore boli v danej situacii a nie hypoteticke uvahy, ze co si vy myslite..

Naj vdaka

nicol302

a to som mala problem este aj s kondylomami. Bola som v soku, pritom som ockovana proti RKM. A to on je posledny od koho by som to cakala, vzhladom na vela veci. Vzdy ked ho a jeho pani vidim ma napadne len toto...

nicol302

Ahoj Laurina22,

neviem či si ma pamatas, radila si mi ohladom vztahu k zenatemu...

k tej kvasinke, aj ja sa trapim.. o gynekologoi sa radsej ani nejdem vyjadrovat... marmicor, polygynx a kadejake cipky... polroka beriem antimykotika. Aj ked zhodnotil naposledy (bez sterov/ ze to bude bakterialny zapal a nie mykoza, ktoru "liecil! 3 mesiace.. Ja som si kupila Candivac.. zda sa mi ze trosku mi pomohol. A pijem vela cajov.. Lapacho, zazvorovy, zihlava, salvia.. vela z nich je na imunitu, posobia protizapalovo. Papam Zinik, Selen, B komplex, Cko, Hlivu ustricnu... a kvasinka prejde. Samozrejme ako si pisala musim davat pozor na stravu, alkohol a tak. Sladke nejem vobec. kaonahle polavim v spominanom kvasinku mam spat!!! A myslim, ze ju mam ako trest za svoj yssie spominany cin. Nikdy predtym som nic take nemala.

AlexSandra

Maruska, uz som menila parkrat, donekonecna to nejde. Som rada, ak mam aspon takeho, co pocuva, co mu hovorim a da sa usmernit. Ci uz je to pekne abo nie, musime zit s tym, co je dostupne. Tak ci onak uz mam nastudovane kvanta info, cize ak ma bude posluchat a predpise, vypise, co navrhnem, budem velice spokojna :D

Laurina22

Ked som k nemu prisla hned na mna pozrel ze co so mnou robil predosly,lebo vyzera,ze nic.

Dal mi nejake lieky a ak to neprejde,mam prist.

Nepreslo.Idem.