Asi som sa zalubila do spoluziacky

Príspevok v téme: Asi som sa zalubila do spoluziacky
lucia798

Mám 18 rokov a chodím do štvrtého ročníka na sš. Na začiatku minulého roka k nám na školu prestúpila nová spolužiačka. Po čase sa z nás stali veľmi dobré kamarátky. Chodili sme spolu často von, veľmi sme si rozumeli a mohli sme sa baviť o všetkom. Toto leto som k nej však začala cítiť niečo viac ako kamarátstvo. Začala ma priťahovať a je veĺmi krásna. Stále na ňu musím myslieť. Vzťahy s chalanmi mi nikdy nevydržali dlhšie ako mesiac. Viem že ona skoro rok nikoho nemala. Na začiatku školského sa náš vzťah však zmenil. Začala ma často volať k nej domov aby sme sa spolu učili, občas sa ma letmo dotkne a v škole keď sa len na ňu pozriem tak sa na mňa usmieva. Neviem ako mám zistiť či aj ona cítí niečo ku mne. Niekedy keď sme u nej mám strašnu chuť ju pobozkať. Bojím sa jej niečo povedať lebo ak ku mni nič necíti tak pravdepodobne sa naše kamarátstvo skončí. Strašne ju chcem, vzťah s ňou si viem predstaviť ale desí ma predstava že som lesbička. Ešte aj keď mi nevydržal žiadny vzťah s chalanom ale to som už písala. Poraďte mi čo mám robiť.

lucia798

S mamou mám veľmi dobrý vzťah a nezvyknem jej klamať tak mi je blbé hovoriť že je to iba kamarátka. A ako som písala tak myslím že už aj tak niečo tuší.

wreck

mas 18, mozes sa milovat s kym chces. ale nehovoril by som jej to, na to mas cas. odpovedz vzdy len asi tolko, ze si velmi dobre rozumiete, ze ste si velmi podobne a mate rovnake zaujmy.

vykasli sa na to kto co povie. ide o tvoje stastie. na slovensku mozes zavistlivych primitivov prehadzovat vidlami. ak ti ma zalezat na kazdom nazore, nebudes stastna nikdy.

lucia798

Minule nečakane prišla domov moja mama a skoro nás pristihla v posteli. A v poslednej dobe sa ma často pýta či s ňou niesom moc často. Mám pocit že si všimla že medzi nami je niečo viac ako kamarátstvo. Neviem či jej mám o nás dvoch povedať lebo sa bojím jej reakcie.

wreck

tak to je nadherne! sa mi to cita ako rozpravka. :-)

len sa mi nepaci to jej klamstvo. to by mohlo znamenat neschopnost postavit sa vyzvam alebo prekonavat problemy.

ked mam strach, tak proste priznam, ze mam strach a nevymyslam si hluposti. vola sa to osobnostna integrita. dnes sa uz prilis nevyskytuje.

teraz to asi nevidis, lebo si zamilovana, ale skus na to aspon nezabudnut.

drzim vam palce. isto ste spolu nadherne. :-*

lucia798

Skoro týždeň sme sa spolu moc nebavili až do včera. Večer mi zavolala či sa nepôjdeme vonku prejsť. Priznala sa že to s jej otcom si vymyslela. Celý čas že musela o nás dvoch rozmýšĺat. Povedala mi že sa bála vzťahu s babou a musela si to všetko premyslieť a že ma ľúbi. Tak od včera sme spolu a dúfam že nám to vydrží čo najdlhšie :)

sweet_lolitta

drzim vam palce baby, 2 baby ktore sa maju viac radi nie su pre okolie take podozrive - kamosky maju k sebe vzdy blzsie, ako chalani, co by u seba castejsie prespavali a pod - neudrzali by to v tajnosti. Mate na to :)