////Nezmesti sa////

Príspevok v téme: ////Nezmesti sa////
misa333

ahoj mam 18 a sex som este nemala aj ked som sa o to par krat s priatelom pokusala...mam pocit ze sa mi tam nezmesti a to jeho penis nie je vobec velky...ked tam mam prsty fakt mam pocit ze viac ako dva sa tam nezmestia a nie je to o tom ze by som nebola dost vzrusena...aj on povedal ze tam proste nie je miesto, je to prilis uzke vo vnutri.. Je to vobec mozne???

ssue

nie si sama co ma takyto problem...aj ja som mala, hlavne treba uvolnit sa a chciet :) po case to pojde...a ak sa nedokazes uvolnit skus si dat trosku alku (ale neprezen to!) a pak sa uvolnis ani nbudes vediet ako...hlavne sa do nicoho nenut..vela stastia

jaja

radim vam aby ste aspon hodinku sa venovali predohre hlavne hladkaniu bozkavaniu, lizaniu tela a prstovanie.... a hlavne nech ta drazdi aj penisom a skuste 69 az kym nebudes uplne vzrusena a hlavne sa treba uvolnit vsetko hodit za hlavu a mysliet na to ze si s clovekom ktoreho lubis.proste mysliet na to ze sa ta dotyka, vtedy sa dostatocne roztiahne a neboj nic to nie je kazda sme tymto presli :))

amalka

ja sa uz teraz bojim ked toto citam ze mozno budem mat aj ja taky problem. moze mi tento strach dopredu potom ukodit a naozaj budem mat pri tom problem? napriklad uvolnit sa alebo roztiahnut? lebo je vas tak vela ze ten problem mozem mat aj ja,nie?

kiki

,ved to aj ja som mala malinku tak ze ked som si dala tampon tak ma to festy bolelo..nechodte na to zhurta..uwolnite sa..a bawte sa w posteli...dlhaaaaaa predohra slahacka jahwodka na brusko a co ja wiem co(peting )pomoze lubrigacny gel...on by mal byt tiez wlhky tak mu ho vyfajci a tak potom pomalicky..asi tak nejako som o to prisla tak skus aj ty..

lenusienka

mila miska. myslim si, ze nie si dostatocne vlhka, tak vyskusaj pouzit lubrikacny gel, alebo mozno do teba nejde spravnym sposobom, aleboo je tomozno preto, ze spolu mate pohlavny styk malo krat za dlhy cas, cize sa posva aj ked roztiahne, ale nedostatocne, ale neskor sa aj stiahne, pretoze je sval.
vela stastia.

kotatko

misa333-kedze si este nemala sex nemas roztiahnutu posvu a preto to tam nejde:P skusajte a ono sa podari! ani mne a mojmu chalanovi to neslo hned na prvy krat a tiez som si myslela to co ty:)

bibi

uf,ked sa este dva prsty do vas zmestia,do mna iba jeden!dva to nejde! asi som na tom horsie?mozno ja uz mam problem,ked dva nejdu dnu.preto sa bojim a este som s nikym nebola.bojim,ze to skonci fiaskom. mam to nejako trenovat?nejde to,ani ked som vzrusena.Ledva tam dam tampon.
co mam robit? co mi povie partner?

pidilidi

skuste to vo vode,v teplej vode.Moze ti tam prejst sprchou a prud teplej vody ti ju trosku zvacsi.Skus mozno pomoze.Mne to po prvy krat pomohlo :) potom to islo bez problemov