////Nezmesti sa////

Príspevok v téme: ////Nezmesti sa////
misa333

ahoj mam 18 a sex som este nemala aj ked som sa o to par krat s priatelom pokusala...mam pocit ze sa mi tam nezmesti a to jeho penis nie je vobec velky...ked tam mam prsty fakt mam pocit ze viac ako dva sa tam nezmestia a nie je to o tom ze by som nebola dost vzrusena...aj on povedal ze tam proste nie je miesto, je to prilis uzke vo vnutri.. Je to vobec mozne???

jana23

aj my sme mali ten isty problem. myslela som si, ze som tam dolu primala. a on si zas myslel, ze asi nie je dost tvrdy. s troskou bolesti sa to na 3.krat podarilo. neboj nic :-)

terezka78

Neboj sa, ked sa zmestí dieta, zmestia sa aj prsty a penisom. Mne sa tam tiež vošli iba dva prsty a teraz je to v pohode. Neboj sa, bude to dobré.

misa333

no dik ale my sme to skusali dnes uz 4ty krat a stale to nejde. proste ked je vo vnutri prsom tak citi ze je to tam hrozne uzke a to sa mojim psychickym uvolnenim asi nerozsiri...hmm

terezka78

Milá Misa333, je to možné. Ja som mala ten istý problém. Podarilo sa to až na štvrýkrát.Musíš sa uvolnit a pojde to, uvidíš. Vela štastia.