Ako sa dokopat do zivota?

luciano

Asi ti nič iného neostáva, len navštíviť psychiatra. Netreba sa toho báť. Psychiater ti predpíše lieky, ktoré ti pomôžu. Ja sám som to zažil. Bol som chodiaca mrtvola a lieky urobili doslova zázrak. Narodil som sa do nového života. Po depresií ani stopa, zo života sa teším, mám množstvo energie, dokážem sa na niečo tešiť a mám motiváciu niečo robiť. Chuť na sex sa mi vôbec nestratila, skôr naopak. Proste dnešné moderné lieky sú účinné, pomáhajú a prakticky nemajú žiadne negatívne účinky.

traposska

asi my,čo tu piseme,sme si zazili svoje.vlastne vsetci si zazili svoje,len nas to asi tak nejako trochu viac vzalo.

ty doslova nepriamo ziadas o lutost,bo to ti pomaha,aspon si myslis.cakam,ze pride na moju adresu kritika.ale porozmyslaj.pozri sa na ,,silnych,, ludi vo svojom okoli,neustale sa lutuju,premyslaju a obzeraju sa spat??

jajka001_ a Genesis a dokonca aj ja sme zivym prikladom,ze to funguje...ak by si to chcela tak velmi zmenit,tak si aspon nieco z toho vyberies a zmenis to,nie len okomentujes a tym padla.mozno potrebujes este cas,aby si naozaj spravila razne rozhodnutie.

sialeneSmutn

jajka, ono to tak mozno podla tych prispevkov vyzera,ze som v nejakom postpubertalnom obdobi, ale bohuzial nie je to tak. Ale mas pravdu, s mamou sa obchadzame v dome, davno som mala vypadnut. Ved ja jej tu radost raz spravim a bude mat konecne pokoj a aj ja..svaty!

jajka001_

mate blbe vztahy lebo si v takom veku. wreck je trochu starsi, berie na nu ohlady, nezabil by sa, lebo by ju to znicilo

jajka001_

vobec sa nemusis nasilu usmievat. nejde o to ze by si sa mala pretvarovat. ide o to ze tie blbe myslienky treba zahanat, a genesis ti to napisal velmi dobre, ako na to. ja to tiez robim, on zjavne tiez, funguje to.

sialeneSmutn

jajka, ja sa snazim naozaj zo vsetkych sil urputne, ale ono to sa vzdy neda vsetko skryt za sarmantny bezproblemovy usmev, ked je cloveku uz totalne nah***o. Co sa tym da este k tomu vsetkemu privodit? Podla mna uz len nejaka "schiza"