Ako sexovať?

Príspevok v téme: Ako sexovať?
zvedava555

no,takže otázka znie: ako správne sexovat? :D ako to robíte vy? :D..niežeby som chcela skončit so svojim panenstvom, ale len tak kvoli zvedavosti...vie, že v prvom rade ochrana a potom čo? :D... a ešte by ma zajíímalo,ako to robia tí, ktorí sexujú bez ochrany? a nemajú žiadn decko nič? díík

skusenaci

No takze moja zlata musis to robit tak ze musite ist nato postupne ...
sup sup sup dnu von pekne podrazdi pipika :DD postekli ho to trosku uz ked bude citit ze steklenie zosilnuje :DD tak prsote vytiahne kocura z truby :D no potom utriet vyhodit vystrieknute deti a modlit sa ze to biele co budes mat v suske neni geno ale tvoja zrobkanina :DD

dadode

Šiška a nie si este trochu primlada na sex? Ked uz nemas rozum ty, je velmi chvalyhodne, ze ho ma aspon tvoj priatel!

zvedaváá

otázka znie.. :D ako mám dostať svojho chalana do postele keď nechcem pred ním vyzerať ako nadržaná štetka,on sa tomu nebráni ale mám pocit že to ešte nechce.. prosím poradťe.. diki

Johanne

Ahojte .. ja už nie som panna ..
Nedá sa presne povedať celý priebeh sexu..
Ja iba toľko že vždy s ochranou ..
Podľa mna je to tak najbezpecnejsie..

ten blbi :P

dobry den, chcem mat sex a nwm preco, ked si ho honim, neurobim sa ani za nic. nwm preco, ale je mi 13 a asi si ho zle honim. nwm poradte, naozaj to trosicku boli a potom svrbi??? ja to nemozem vidrzat!!!

kvetinecka98

tí ktorí to robia bez ochrany praktizujú prerušovanú súlož. T.j hneď ako chlapec ide striekať tak dá ho von. Len to musí stihnúť. Opláchnuť ciculáka, vycikať a môžme isť zas. Bez kondómu je to lepšie .