synova desiata

jajka001_

to je tym ze deti sa nemaju coho bat.nikto ich nebije, nikto im nic nezakaze, rodicia su povinni sa o nich starat do 26ky, domace povinnosti su pomaly tyranie dietata a kazdemu dietatu je v ramci slobody prejavu umoznene aby sa prejavovalo , potom pocuvam ako uz v skolke deti skaredo nadavaju.
ja som sa bala doma aj pipnut, aj v skole, nehovorim ze je to najlepsi system ale ucitelky mohli ucit a nie vychovavat a riesit disciplinu.

bingham

hviezda...no zrejme tvoj syn neni az tak poslusny..ked robi zle...druhemu spoluziakovi... :))

u nas na ZS...tiez robil jeden chlapec zle druhemu...a na druhy den prisiel jeho otec...a chlapca dost brutalne zbil...(v triede aj pred ucitelkou)...nakoniec ho zobrali policajti...

takze davaj si pozor...aby sa nenasral nespravny rodic...lebo to moze dopadnut zle pre chlapca...inak bol to cigan...ale aj tak...celkom masaker...

bingham

tiez si myslim...ze velmi zalezi na tom ako dieta vychovavaju rodicia...

inak dnes su deti...strasne ale strasne rozmaznane a drze...tak sa ani nedivim tym ucitelom...ze skusaju rozne veci... :D

doubledog

ak rodicia nevedia svoje deti vychovat, musi sa o to pokusit ucitelka v skole.

ale ucitelia maju velmi male pravomoci, tak skusaju vselico,
pritom cely system je chory, uplne z procesu vynechava rodica.

keby si musela okamzite nabehnut do skoly, lebo tvojho syna vylucili z vyucovania a mas si prenho prist, rychlo by si pochopila, co je vo veci. ze je to hlavne tvoja zodpovednost, aby sa tvoj syn spraval v skole slusne. a neskoncilo by to odobratou desiatou.

hviezda01

juuuuj..to zas ne...to by som uz bola v skole,keby si take nieco dovolil,aj ked si myslim,ze to by si nedovolil,ale pri detoch clovek nikdy nevie

kamist

toto sa raz aj nam v skole stalo. ucitelka vzala spoluziakovi desiatku, hm mohli sme byt piataci. predchadzalo tomu ze po nej hadzal korku, naschval mlaskal na hodine ako ju jedol, potom jej povedal nech si ju strci do pice. maly milucky piatacik:)

hviezda01

...teraz odbocim od temy,ale to je tu tusim bezne..:-)).....napriklad vcera mi volalal jedna mamicka,ze moj syn robi jej synovi cez prestavky zle..co ja mu kazem,aby niekomu robil zle??..ja mu dohovorim,zakazem,aj mu capnem na zadok,ale co ked on mi doma povie,ze uz nebude robit zle,alebo mi povie,ze on ani zle nerobi,...ako nieco take riesite?

xy:)

no ale zase sme pri tom istom. skola zamestnava privela pedagogov, co nevedia s detmi vobec pracovat a okrem toho podaktori nie su na tom psychicky najlepsie.