Co mi je ???

kalipa

vraj je to casty problem. trebalo na to maly zakrok.trebalo pred tym ist na odber krvi.samotny zakrok trval len par minut,tak som dlho ani necakala :) mate tam nieco,co drzi predkozku,kusok svalu,ci koze,teraz neviem,no a to trebalo mierne povolit malym rezom,ci preseknutim.bolo to umrtvene,priatel vravel ze nic necitil,neprijemne bolo len to,ze islo o intimne partie,no a potom ihned sme sli domov.mal si to potom umyvat v harmanceku par dni,no a teraz je to uplne v pohode a je rad,ze sa k doktorovi odvazil.nie je ani z daleka jediny.tak sa neboj a navstiv lekara.a mozno ty to ani nemas este take vazne,mozno ti odporuci nieco ine.kazdopadne,urcite chod,si chalan a raz budes vdacny a rad,ze ten problem nemas.ver mi.tak vela stastia.pa

certik

dunco, najprv vyskusaj a potom uvidis ci si strielam alebo nie. Taktiez moja metoda nie je zauzivana tak isto ako tvoj problem.

dunco

Cerntik:akojanko pisal, ze si so mna strielas, ale nie si jediny, ktory to sem napisal.Zacinam az dnes takze potom dam vedet co a ako.

certik

DUNCO dnes rano sa to opakovalo?Pomazal si ho poriadne so zubnou pastou alebo nejakou vazelinou + natahovanie sem a tam?? inak v jednom casopise som cital ze ak budes jest dostatok cesnaku a spenatu tak sa to urcite zlepsie, toto som neskusal ale tu pastu a natahovanie mam overene. Vsak nebol nadarmo pepek namornikom, nie?