Čudná bolesť v nohách - každú noc trpím

Príspevok v téme: Čudná bolesť v nohách - každú noc trpím
mysicka

tento problem ma trapi uz dlho, ale uz je to take, ze neviem co dalej...je to tazke na vysvetlenie, ale pokusim sa...vzdy ked pozeram telku ale najviac ked zaspavam, citim neznesitelne cudnu bolest v nohach, to neni ani bolest ale ako keby mi tahalo svaly, a ked sa snazim s nimi nehybat, zacne mi nimi sklbat, ked sa na to prestanem sustredit, postupne to opadava, ale je to hrozne tazke, prosim vas neviete co to moze byt? ja uz nemozem poriadne ani spat...
k doktorke zatial ist nechcem, co jej poviem ze mi sklbe v nohach? inak dodavam, ze viem ked je to bolest zapricinena rastom, to je ine

kimi

Mne sa stávalo niečo podobné pred niekoľkými rokmi. Väčšinou pri chôdzi som zrazu pocítila neznesiteľnú bolesť v nohách, ktorá trvala možno 1-2 minúty.Bolo to ako keby mi niekto vrazil nôž do svalu.Niekedy som musela až zastaviť a čupnúť si.Tiež som chcela ísť k lekárovi, ale nevedela som čo povedať. Potom to začalo ustupovať a opakovalo sa to stále menej. Teraz sa mi to už nestáva vôbec.Dúfam, že sa to už nevráti. Ale myslím, že radšej neodkladaj návštevu lekára, sú to zrejme len nejaké svalové kŕče, dá ti lieky a nebudeš sa zbytočne trápiť.

keren

mysicka ak sa mozem spytat kolko mas rokov? ja by som odporucila neurologicku, mozno je to uplne jednoducha vec, ktora sa vyriesi, cim skor pojdes tym skor budes vediet na com si...a pokojne lekarke opis tak ako to citis, snaz sa co najpodrobnejsie, nemas za co hanbit, drzim palce