Čudná bolesť v nohách - každú noc trpím

Príspevok v téme: Čudná bolesť v nohách - každú noc trpím
mysicka

tento problem ma trapi uz dlho, ale uz je to take, ze neviem co dalej...je to tazke na vysvetlenie, ale pokusim sa...vzdy ked pozeram telku ale najviac ked zaspavam, citim neznesitelne cudnu bolest v nohach, to neni ani bolest ale ako keby mi tahalo svaly, a ked sa snazim s nimi nehybat, zacne mi nimi sklbat, ked sa na to prestanem sustredit, postupne to opadava, ale je to hrozne tazke, prosim vas neviete co to moze byt? ja uz nemozem poriadne ani spat...
k doktorke zatial ist nechcem, co jej poviem ze mi sklbe v nohach? inak dodavam, ze viem ked je to bolest zapricinena rastom, to je ine

meduska

je to syndrom nepokojnych noh...aj moj manzel to dost casto mava a ja tiez viem,co to je...ale liek na to nepoznam

kikuska

Aj mne sa to stava,je to ako krce,ale strasne silne a strasne to boli,ja sa na to aj v noci budim,je to neznesitelna bolest,ale mavam to len obcas..

Alternativa

Skuste zvysit prisun B vitaminov /napr. B komplex forte, nadbytok sa vycika/ a horcika /magnezium/. Dobry je horcik v kombinacii s vapnikom a zinkom. Pri krcovych stavoch to moze pomoct.

jjjjj

ahoj ja mam ten isty problem, ale ja sa na to zobudim vecer v noci(uz som o tom rozpravala s viacerymi doktormi nikto nechape)su to svaly alebo reuma,viem ze som nepotesila(ale skus sportovat!!!!)

Iwka

...ahojte vsetci,som tu po prvy krat a myslim si ,ze potrebujem pomoc...mam taky pocit,ze som bulimicka,no neviem to naisto...s vahou sm problemy nikdy nemala...no teraz som prisla do Irska a pribrala som tu 6 kg,teraz mam 60 a meriam 171 cm,ja viem niekto povie,ze to je idealne,no ja by som chcela tych 6 kg naspat schudnut,ale akosi sa mi to nedari a preto som sa dala na zvracanie,no mam taky pocit,ze je to este horsie..som viac nafuknuta a da sa povedat,ze som neschudla este ani jedno kg a uz asi taky 3 tyzden zvraciam,tak ja neviem,co robim zle...nechcem sa z toho vseteho dostat na psychiatriu...

lenka8

tie krce mozu byt bud dedicne, napr. ja ich mavam presne len v lavej nohe ako tatko alebo mas nedostatok horcika a zinku. Ale v Tvojom pripade to vyzera vaznejsie.