Musim prestat zrat!

Dee

linka mylis sa, tiez sa niekedy prejem a nemam hranicu, hadzem do seba vsetko. Aj schudnut by sa mi zislo. Ale viem, ze aj keby ma traja ludia drzali a dohliadali na mna, aj tak by mi nezabranili jest co v tej chvili chcem. Ale ked sa sama odhodlam, tak vydrzim. Poviem si, dajme tomu ze za kazde dve kila sa odmenim a to je motivacia!!!!

Iness

samozrejme, že na to musí byť pevná vôľa, ale ak nie je, skús nájsť niekoho blízkeho, kto ti s tým pomôže. Môže to byť tvoja mamka, najlepšia kamoška alebo niekto moc blízky a bude na teba dohliadať. Keď to sama nezvládneš, potrebuješ niekoho, kto ťa podporí.

jonzetta

ildiko
a kde si nasla take reality show??? da sa to volakde na internete zohnat? abo aspon ze jako sa to volalo...pls

zrrzka

v prvom rade si prestan hovorit, ze chces schudnut ci chudnes, vtedy tvoje telo zacne reagovat opacne, zacne si pytat viac.. ale ked si hovorim, jest mozem vsetko a kolko chcem, akosik ma prechadza chut.. viem, je to tazke, poznam to podla seba.. ja som zacal chodit na korcule, vtedy nejem a ani mi nechuti a ked som doma, pri knihe jem opekane suchare, ovocie..

ildiko

Aj ja som mala ten isty problem! Nenormalne som sa prezierala, jedla som aj ked som uz bola plna... To bolo strasne! Mozno to bude blbo zniet, ale mne velmi pomohlo, ze som zacala sledovat take reality show, kde je jedna odborkyna, ktora pomaha chudnut naozaj velmi obeznym ludom. Ona ma dostala. Uvedomila som si, ze ked takto budem dalej pokracovat, budem vyzerat ako oni... Nemali 5 ci 10 kil nadvahy, mohli mat aj 100! Kazdy den som sledovala tuto relaciu, a p[oviem ti, uz treti tyzden cvicim kazdy den minimalne 30 minut, jedavam omnoho viac zeleniny a ovocia. Ked dostanem chut na sladke, radsej si dam ovocie alebo jogurt. odvtedy sa citim naozaj lepsie! Na zaciatku som nevladala cvicit, ale po tom som sa citila lepsie. A teraz mam uz vacsiu kondicku a stale viac vladzem. Treba naozaj mat iba odhodlanie a silnu volu! Drzim ti palce!

zrrzka

poznam tie pocity sem tam obcas, skus si najst nejaku cinnost, pri ktorej sa neda jest.. a daky sport, ktory ta bude bavit.. a miesto sladkosti a vselicoho nezdraveho skus jest ovocie, zeleninu, pripadne racio chlebiky..