Musim prestat zrat!

kiri

janča d.: mne telka uz roky nechyba, nemam rada, ked mi niekto podava informacie uz spracovane tak, aby zneli ako oni chcu. Mam internet, tam je vsetko a obraz si o veciech vytvaram sama. Ne telke ma najviac zo vsetkeho obtazuju NEKONECNE reklamy, ktore vo väcsine pripadov urazaju moju inteligenciu a napriek tomu, ze nie som feministka, len spravne emancipovana cajka, vytaca ma ich sexualny podton s prislubom erotickej odmeny. Aby si rozumela, ja mam doma telku velku ako hrom, len som si do dnesneho dna nekupila televizny kabel, takze ju mam pripojenu na note-book a pozeram na nej filmy, ktore si sama vyberem, a nie tie splechy, co tam pustaju....a o serialoch ani nebudem pisat, lebo tu sa vulgarne vyjadrovat nesmie...

janča b

v super tele chudli pod dozorom lekára. a ked si aj nadalej niekto z nich bude chcieť udržať štíhlu postavu tak sa mu to podarí. všetko sa dá ked sa chce. nechapem ako sa niekto môže uspokojiť s tým ked má vela kilov navyše. a kiri ty čo preboha robiš ked nikdy nepozeraš TV? ved musíš byť mimo ked každý pozerá telku a ty o ničom nevieš.

Dee

mne sa supre telo v tomto tiez nepacilo, schudli velmi rychlo velmi vela kg. Chcela by som ich vidiet teraz, ked musia pracovat, varit a nemaju cas cvicit 5 krat denne.

kiri

...no, ja som nastastie odosobnena od neduhu zvany televizia, lebo ju odmietam pozerat, ale mama mi rozpravala o supertele, ako tam tych chudakov mucia a robia s nimi veci ako s pokusnzmi zvieratami, ako narychlo chudnu s vidinou stastia a nadherneho tela vyretusovanych modelik z casakov, co vypadaju ako reklama na heroin, ktora sa rozplynie pri jo/jo efekte, co sa dostavi pri prichode domov a po par cestach do najblizsej pizzerie.....kocky, nie je to podla Vas UPLNE CHORE??? Ved Ti kvazi-odbornici davaju v telke normalny navod, ako si znicit zdravie este viac, ako to uz je posrate! Povedzte mi, ci to nechapem zle, ale podla toho, co som pocula, tam nejde o nic ine, ako o sutazivost, o akesi dostihy, kto sa necha viac sfanatizovat a kto dokaze vedome lepsie klamat sam seba...Co to preboha v tej TV pustaju za kecy-kydy?!?:!?!?

yanet

potrebovala som poradit ako prestat jest....stale som pazrava...neviem sa ovladat..pribrala som za rok asi 7 kg,chcela by som sa opat dostat do formi...

monika.a

ahoj kocka,tak takyto problem musis riesit tak,ze sa zamestnas na cely den..a ked dojde slaba chvilka kup si kila ovocia a papaj..papaj..papaj...

alickaj

Na prime bežal taký reality seriál,volalo sa to "Jste to co jíte."Bolo to velmi dobré.Myslím,že niečo podobné ide na nemcoch,len neviem či na PRO 7 alebo RTL.Ale skor na PRO7.Chudne sa pod dohladom odborníčky na zdravú výživu.