Manželstvo bolo mojím snom teraz je peklom...

Príspevok v téme: Manželstvo bolo mojím snom teraz je peklom...
lenja1

Prosím vas o rady a povzbudivé slová. Som 14.rokov vydata a mam dvoch synov a jednu dcerku. Myslela som si ze moje manzelstvo je plne lasky aj ked v nom boli aj hadky a nezhody brala som to ze je to normalne. Az do obdobia ked sa zacal moj muz odo mna odtahovat prestal sa rozpravat isiel neskoro spat tajne si telefonoval a zacal vsetko tajit.Vyslo najavo ze ma priatelku s ktorou si rozumie a tajne sa s nou stretava. Nebol v tom sex. Bola jeho snom,to o nej pisal.. Pocitujem to ako zradu kedze na ceste bolo tretie chcene dieta. Uz je tomu rok ,kontakty s nou vraj prerusil respektive ona ale on sa nezmenil. Stale je chladny odmeraný. Ked sa ho chcem dotknut tak sa odtahuje.Strasne ma to niči chcem byt stastna a tesit sa zo zivota aj bez neho ale ako to urobit ked spolu byvame lezime vedla seba a mne tak strasne chybaju objatia a mile slová.Som uz zrela na psychiatriu,ale nechcem sa uplne zničit. Lubim ho a urobila by som cokolvek. Odmieta sa o tom rozpravat a uz som sa tolko ponižila ze je mi z toho zle. Tvrdi ze dospel zije zivot niekoho ineho a nie je stastný. Tak velmi si zelam aby sme boli stastní,ale on tvrdi ze si mam robit co chcem kedy chcem s kym chcem ale bez neho. Posledny rok sme nemali milovanie ale iba sex teraz uz ani to a o sex uz ani ja nemam zaujem. Ale tak velmi po nom tuzim a on nič. Na otazku preco je taky povie ja som vzdy taky a ved nerobim nic.Sedi pri telke a spí...Rozviest sa nechce ved su deti hypoteka,atd...Ale ako s nim mam zit tak iba formalne ked mam v sebe tolko citov??

natusa42

máš to prilis tazke :( je to hrozna situacia ..ked sem dospeje manzelstvo,tak sa stane nocnou morou oboch ludi,asi ste si neboli sudeni..nemala si s nim mat tolko deti,ale to je uz teraz jedno uplne ..niekomu manzelstvo nevyjde,podla mna ,vsak ..podla mojho skromneho nazoru,by si sa mala s nim riadne pozhovarat,ze ty to uz nezvladas,ze potrebujes psychiatria atd ,skuste manzelsku poradnu,skuste si to vydiskutovat,ved ta nemoze takto trapit,to si ziadna zena nezasluzi !!!!normalne ..mu daj ultimatum,kasli na to,ze co deti alebo hypoteka ..istotne mas kam ist ..poviem ti len jednu vec ..ak sa strachujes o hypoteku,tak nejako by sa to napolovicu splacalo ..on by mi prispievali na vsetko...a deti ?prosim ta ,nezartuj ..to nie je problem,aj ked su tri,zober si to tak,(hovorim z vlastnej skusenosti teraz !!!!!) deti mozno budu stastnejsie pri inom muzovi,alebo len ked budete sami,ved paneboze oni musia citit ,ze ako je to medzi vami ....a on aspon sa o ne stara ?ma ich rad ?odmieta len teda ich ?je dobry otec ???ak vsak nie je,ak stratil zaujem aj o ne,ty uz pri nom nemas co robit,chapem,ze je to neskutocne narocne,dokonale ta chapem,hovorim z vlastnej skusenosti,aj ked som ovela mladsia ako ty,ale vidim ludi okolo seba ako trpia v hnusnom manzelstve,ktore ich zvazuje ,su netastniu,zeny su na psychiatrii z toho kazdy polrok ..co nemozu prezit s manzelmi,lebo proste ..neklape im to ...a poznam ich DETI ..prosim ta,nerob to svojim detom,nesnaz sa udrzat ten zly ,velmi zly vztah ...ved vidis,ze toto aj tak speje do zahuby ..ver mi,nechcem ti zle,zalezi mi na tych detoch ..oni si vytrpia,ked vas uvidia ako sa hadate,ako nemate ziadny vztah a dokonca to moze ovplyvnit ich dalsi zivot ...podla mna by bolo lepsie,kebyze aspon od neho na istu dobu odides,istotne mas rodicov,alebo pribuznych ..niekoho proste musis mat,nemozes zit sama na svete ....vzdy sa to da nejako zaraidit,aspon vystrasit ho ..a tak...alebo ja uz neviem co ...poradila som ti snad aspon nejako ...ale ..prosim ta nebud taka nestastna ..to si ziadna zena nezasluzi :(:(:( chapem,ako to je ,ked sa ti zrutia idealy,plany a sny...poznam....a nikomu to neprajem zazit...ale nerob sa zbytocne nestastnou ..nenic si zivot,istotne nemas ani 40 predpokladam...a tak este mas pravo zit plnohodnotny aj partnersky zivot !!! tak sa neboj a vykroc do noveho sveta a zivota....neostavaj v tom,lebo ta to polozi rokmi a ani deti vtedy ti uz nepomozu ...

alexis swan

a tieto všetko dojimave vylevy (nemyslim v zlom) si mu povedala? ako tuzis pout lubim ta laska a tak..
znova ho očar ako žena, daj si niečo sexy, prejdi sa okolo neho, vzbud v nom pozornost a zaujem. poriadne si spomen co ste mali ked ste sa lubili, ked to bolo normalne, ake to bolo, spominaj stare vtipne prihody, ... ty to zvladnes, VSETKY manzelstva prechadzaju krízami, vedeli ste ze to nebude lahke. nikdy to nie je lahke. tak nezdupkajte, on nech sa zobudi a nie je egoista, je to manželstvo dvoch ludi. ved nieco ste si slubili..aj v dobrom aj v zlom.

alexis swan

zober ho na miesto kde ste sa spoznali, kde ste boli na svadobnej ceste... pripomen mu krasne chvile, to ako ste si rozumeli, vela sa ho pytaj na pracu, na zivot, na jeho SNY, predstavy, co mu chyba.. mozno si myslis ze robis maximum pre nho..ale mozno v nespravnej sfere.. mozno pre teba by bolo to maximum co robis maximom :) ale pre nho je dolezite nieco ine.. ja by som teda najprv ozivila stare spomienky a zamerala sa na jeho, snazila sa dostat mu pod kozu :)

dariana

Chovaj sa ako on a ked ho zamilovanost ku druhej prejde bude ta opat chciet.Ale je tu jedno ale-ze ci ho potom este ty budes chciet. Vaz si samu seba a nevtieraj mu. Vtierave zeny si muzi nevazia.

lenja1

wowo1
vdaka za presnu definiciu toho ako to so mnou je.Som neustaly snilek...Mohla sa laska vytratit???Kde sa berie a preco sa stráca??Padam raz hore a raz dole. Dala som si pomyslenu hranicu do jula ze to vydrzim.Uz som bola na ceste hladania novej lasky a pochopenia ale to uz by som nebola ja. Velmi si cenim vernost a uprimnost a keby som to urobila bola by som ako on. Ale ja chcem lubit bez vycitiek.Je mi vsak do placu ked si predstavim ze uz by som sa bola vyspala s kamaratom ale rozum povedal nie!!Neviem ci by mi bolo lepsie ale uz by asi nebola cesta spat. Uz od mala som si najviac cenila pravdu a uprimnost a taka budem vzdy. Musim sa teraz sice pretvarovat a ide mi to tazko ze som stastna a vesela a nic ma netrapi aj ked mi je prave naopak. Nedavno moj muz povedal ze bez dotykov a sexu mu je dobre... Ale ja tomu nerozumiem. A este jednu vec. ked poviem ze ho lubim tak on nato ze ved on mi nebrani,mozem. Ale sa ma,hnusak jeden...a ja bez lasky chradnem a chradnem...Modlim sa a verim,bojujem sama so sebou.Vecer vsak velmi tuzim sa k niekomu schulit a pocut lubim ta laska. Chcem naozaj tak vela????Laska kde si????

Vavo

Lenja, ale je Niekto kto Ťa má rád.
On Ťa má rád aj keď o tom nevieš, aj keď o to nestojíš aj keď ....
Hľadaj ho celým srdcom a On sa Ti dá poznať. Láska je silnejšia ako...(neláska, nepochopenie, smrť ....).
Ježiš chce prísť do Tvojej situácie, do Tvojho života, vpusti ho tam, modli sa úprimne a on Ťa bude meniť a potom sa zmení aj Tvoj manžel. Dnes je preto toľko nešťastných ľudí lebo svet odmietol Boha. Ale on hovorí, kto ma hľadá tomu sa dám nájsť...On môže zmeniť všetko keď mu to dovolíme.

wowo1

pre lenja
moj racionalny postreh toho co pises.

1. manzela opustila milenka dobra si mu uz aj ty.

2dobra si mu na varenie a fuul konfort doma.

3dobra si mu ako jeho matka , sluzka, nie zena.

4. caka aby si si niekho nasla ty a ty ho opustila aby on vypadal ten sladky dobry pred detmi,,ved mamicka nas opustila,,,ja nic,,..

5.chladom ta chce odpudit od seba na rozvod je zbabely, zneuziva tvoju zavislost je zbabely.

6 ty predsa milovat nemozes niekoho kto ta nemiluje...co ti len ublizuje,,ty milujes jeho dobry obraz jeho fatamorganu z minulosti,,ale minulost je mrtva. ani pradeda nevskriesis a nie to este jeho dobre vlastnosti.nebud pubertacka:}

7Udrzuje ta na spagate ako otroka ,,pritiahne ked chce jest a klud pri telke, odtiahne ked chces ty pohladenie. ale otrokov sa nehaldi,,Len Bije.

8.Milujes iluziu jeho realna povaha je ta ktoru vidis a nie ta ked ta miloval.Dnes je to uplne iny clovk ako ten koho si si brala a uz bude iny uz nikdy nebude ako pred tym pantha rei...

9.Uz ta nebude milovat {prepac}

10.potrestaj ho za to:} a poriadne

{na nete sa najdu aj spravny chlapi, chce to cca 30 -50 stretnuti nazivo pri kave+ par uchylov, ale najdes skvelych ludi ked si date rande ale musis sa stretnut s velkym poctom ,lebo ten tvoj buduci je niekto ,,spadnuty ako ihla v kope sena

ta3

Lenja
ako som uz povedala, prestan sa ponukat a ponizovat, ukaz svoju silu a nezavislost, iba to moze pomoct, aby sa spamatal, presne tak, ako to niektora potvrdila aj svojou osobnou skusenostou a ak ani to nepomoze, budes aspon lepsie pripravena na rozchod, inak Dusky ma podobny problem, mohli by ste si spolu rozumiet, preto si myslim, ze mali by ste sa stretnut, ak sa tak este nestalo, obidvom zelam viac porozumenia a lasky v buducich vztahoch, skoda zostavat vo vztahoch kde to nefunguje, kazdy potrebujeme lasku a zivot je taky kratky, mnoho ludi zotrvava v nie najstastnejsich vztahoch kvoli detom, ale Lenja, Tvoje manzelstvo udrziavat za kazdu cenu nepomoze nikomu, ani Vasim detom, deti su velmi vnimave a ak mama nie je stastna, deti tiez mozu byt sotva stastne