Menstruacia pocas uzivania HAK

tpch

Ja som bola mlada a sprosta, v 17 rokoch som isla k obvodnej gynekologicke s tym, ze mam menzes raz za 2-3 mesiace. Najprv ma "liecila" Agolutinom, potom, ked uz tato "vyvolavacka" (ako ju vacsina zien pozna) menzes nevyvolala, pridala tabletkovy estrogen (Mestranol) a synteticky gestagen (Turinal). Odber krvi a podobne ju ani nenapadol. Potom mi strcila do ruky recept na Triquilar a bolo vybavene. Vyuzivala som jedno trojmesacne balenie, cely cas som spinila. Po polroku experimentovania s hormonmi, ktore sa dnes pre toxicitu ani nevyrabaju, som urobila vec, ktoru som mala urobit hned-vysadila som to a nechala to na prirodu.

jajka001_

ak je to take svinstvo, co si popisovala ze mas z toho blbe psychicke stavy a uz ju neplanujes dalej brat, tak tie zvysne ani neber, cim skor sa ti vycisti organizmus, tym lepsie.

jankaaaaaaaaa

jajka: tak hej, tolko som kedysi nemala :D ale aj tak nemaju taky pekny tvar ako ked som brala hak, teda zdaju sa mi opticky mensie.. alebo boli ovela vacsie nad podprsenkou.

Laurina22

Ja mam 90 prsia:-)))

A ako sa spytam lekara?Robi az v stredu a aj to ma poradnu pre neplodne pary,ani Boh sa mu vtedy nedovola:-)