Menstruacia pocas uzivania HAK

tpch

S yamom nemam skusenosti, ale vadi mi tam jedna vec-RNG to propaguje ako vseliek na vsetky hormonalne problemy-uz to argument proti. Dalej neplati to, ze ak mas nejakeho hormonu nedostatok, staci dodat prekurzory a problem je vyrieseny-to je absolutny omyl. premeny hormonov su riadene aktivitou enzymov a ta je dana geneticky. Ak je znizena aktivita enzymu, mozes prekurzormi telu skor poskodit, pretoze sa v tele hromadia. nepaci sa mi jeho totalne pausalizujuci a zjednodusujuci pristup spojeny s fanatizmom.
Co sa tyka Wild yamu, nepoznam prakticky-treba vyskusat a zistit, ci pomoze, ci nie.

angela85

janka tusim spominal aj wild yam
mne tiez vypadavaju dost vlasy, no teraz sa mi zda ze to postupne prestava
ja beriem biotin a kelp, neviem ci je to spravne ale citim sa dobre,
niekedy si myslim ze len zbytocne podporujem vselijakych vyrobcov doplnkov

jajka001_

aj ked som bola tehotna tak mi nepadali a po porode rapidne padali. tak som sa ani nezlakla :) a cakala som lebo som citala ze sa to stava. viac som sa bala zhorsenia pleti. katastroficke scenare sa zatial nastastie nesplnili :)

tpch

jankaaaa, vypadavanie vlasov je normalne, totiz pocas HAK ich vacsie mnozstvo ostava vo folikuloch v latentnej faze, neuvolnia sa a nevypadnu. Po vysadeni HAK sa naraz vsetky uvolnia a mas to-plna vana vlasov a upchate odtoky.