Cviky na mensi zadok, boky, stehna

Nisha

Radšej by ste mohli pomôcť a bie sa tu hádať, či je niekto superštíhly alebo nie. Viacerých by zaujímalo neičo také. Ja osporúčam blogilates.com

Nishanath.blog.cz

omg721

Viem, že táto téma je už stará, ale tu sa slečna sťažovala že ma boky 93 cm.. a čo mám vravieť ja keď mám pri výške 178 cm.. pás 65 a boky 101? aj keď mám širšiu panvu, proste aspoň o 7 cm by to šlo..a pritom som chudučká, nemám veľké prsia, mám dlhé a chudučké nohy aj ruky..a proste zadok mam "rozkysnutý".. začala som teraz cvičiť, tak uvidím, či to pomôže, dúfam, že áno..neviete nejaké osvedčené triky a cviky na to? prosim poraďte

velky_zadok5

VaMo ani si ten brainstroming nedavam do googlu lebo este viem co znamena brain a ak si chces robit strandu chod pisat inde

xy:)

no cvikov na zadok je na nete milion, treba vyskusat, zora coborova ich ukazovala donekonecna, su aj cviky s fitloptou atd.

Maoam

ona sa necha prosit a necha zo seba vsetko tahat ako z chlpatej deky, nema vyznam pomahat

sorry ak ma niekto pas 58cm a boky 93cm a povazuje to za katastrofu, tak problem je v hlave

velky_zadok5

lenze ja som mala a k mojej postave to fakt nevyzera pekne,sumerne..proste aj holka ktora ma o 10 kg. viac a vacsie mieri zadku no je vyssia vyzera lepsie ako ja