Menstruacia meska uz 2 mesiace...

mimi...... la

najlepsia vec aku vam mozem poradit na nepravidelnu menstruaciu je jastrabina - tinktura od Herba Vitalis. Uziva sa 3x denne. Najlepsie na tom je, ze nepchate do seba tie umele hormony, ktore telu aj skodia ale sa liecite prirodou.

manda276

ja si zatial nechcem do tela zasahovat ziadnymi liekmi..preto nechcem ist s tym ku doktorke....myslim si ze keby mi predpisala nejake tie tabletky, tak by sa to po vysadeni zase vratilo do starych kolaji...

minule som citala taky jeden clanok...ak mate cas baby, tak si ho precitajte...mne sa pacil...
www.artyci.com
(www . artyci . com / ?lnk=531&lng=sk - to keby sa to nahodou vymazalo :) )

juliana01

ahoj je to uplne normalne
skola, stres, stava, okolie to vsetko ta ovplyvnuje
taketo vynechavanie mozes mat kludne aj tri roky este do 19 20 r. by sa ti to malo upravit
ja mam skoro 17 a stale to nemam pravidelne s mesacnym meskanim niekedy len si to preba zapisovat....

manda276

ja to mam tiez tak...tiez mam patnast...a menstruacia mi meska odjakziva, a to ju mam uz dva roky....stale mi vynechava ale verim ze sa mi to casom upravi...snazim sa na to nemysliet, lebo ked sa budem stresovat, tak to bude len horsie :)...skus i kupit zensky caj...mne to niekedy pomaha...aj ked tento mesiac akosi nie...