Demencia - Alzheimer

Súvisiaci obsah

Ivka 1

Veľmi dobrá je kombinácia Ginkgo + Artic Sea , sú to produkty na prírodnej báze s vysokou vstrebateľnosťou.

elnara

Dobrý deň,prosím vás poraďte mi niekto.
Mám 82 ročného otca,ktorý má stareckú demenciu 2.st.Psychiater mu predpísal lieky z ktorých bol ešte viac mimo.Po 2 dńoch sme ich vysadili.Berie aj výživový doplnok Ginko.Hľadám tiež niečo prírodné čo by mu ešte viac nezhoršovalo jeho stav.Prečítala som celý príspevok a na základe uvedeného množstva informácií rozmýšľam nad D3 10 000iu+K2,+Colostrum alebo Ashwaganda od Swanson .Čo by bolo prosím vhodnejšie,
prípadne niečo iné?Ďakujem

RNG

majakub, predajne na Slovensku som zavrel uz pred vyse 5 rokmi, lebo som mal na nich privelku stratu, peniaze, cas aj nervy. takze ked chces dobre a lacne doplnky, muasis si ich sam vyhladat a doviezt, najma z USA obchodov ako napr iherb.com swansonvitamins.com puritan.com
Na to ti staci mat len platnu kredit/debit kartu s medzinarodnym uznanim, tj na zahranicne nakupy, co ti rozne banky na poziadanie vydaju.

majakub

RNG dakujem velmi pekne čitam od vas prispevky aj o depresii a dočitala som sa že mate predajnu v Lc a ba kde presne? dakujem ešte raz

RNG

Majakub, ten aquoeporin predavaju pod znackou Prevagen a davky D-3 su udrzobne 10 000 IU a na nalozenie tela 2-3 tyzdne az 50 000 IU. Samozrejme s tym treba brat aj K-2 od 50 do 200 mikrogramov,v zavislosti od mnozstva vitaminu D-3, najlepsie vo forme MK7
Inac hladina vitaminu D-3 v krvi sa da namerat a stare odporucene denne hladiny, 30 az 50 nanogramov na liter su dnes mnohymi lekarmi nahradene na 65 az 85 nanogramov na liter, kde alzheimerovi pacienti "zazracne" sa prebudzaju k normalnej dennej aktivite.
No a rozne antioxidanty, ako vinpocetine(30mg) huperzine A 200 mcg, gingkolidy, 60 mg, astaxanthin 8 mg a podobne plus riedenie krvi pre lepsiu cirkulaciu nattokinazou a serrapeptazou tiez pomaha.A plno inych na cinnost mozgu.
Nuz ale je na vas, koho si vyberiete, svojich lekarov alebo mojich....
Na miwerne potlacenie bipolarnosti pomaha brat napr L-theanine, davka 2 x 400 mg, co zmiernuje spicky nervovej cinnosti, tj maniakatnu fazu,, kde sa prilis vycerpaju rozne neurotransmitery, a tym nedochadza k depresiam po nej. Pomaha napr aj GABA, ale na to aby sa dostala do mozgu treba jej zlucenina s vitaminom B-3. Davka B-3 vo forme "no flush" tj inositol hexaniacinage je 2 x 500 mg.
Na trhu je aj priamo zlucenina B-3 a GABA pod menom Picamilon, davka zhruba 2 x 300 mg

RNG

Shayleen, kdeze lieky, co su schvalene, tj patentovane farmaceuticke chemikalie na tieto problemy su prakticky vobec neucinne, treba hladat ine sposoby, tj take, co su ucinne, ako som tu uz uviedol. A to su vsetrko napospol uplne neskodne potravinove doplnky, tj netreba na to schvalenie lekara, aby ich clovek pouzil. A to lekarov najviac stve!!! Inac za vsetkymi doplnkami su tiez lekari, ina skupina ako ti co su oficialne uznavani, a su to lekari povodne riadne vystudovani, co sa pustili inou cestou, ako to , co ich v skole naucili, lebo s tym maju lepsie vysledky.
Samozrejme farmacia a organizovana medicina proti nim urputne bojuje.

Najčítanejšie články