Zrastená predkožka

akkjjj

Prosim vas mam zrastenu predkozku, čo mam robiť? Da saq to riešit aj nejako inak ..ako ist ku urologovi?Ak ano ako?

niktodolezity

ten fyzik prosim ta mohol by si sa mi ozvat chcel bysom poradit ale nexcem t opreberat pred vsetkymi pripadas mi ako ten ktori by mi mohol pomoct a mam asi taky isty problem ako vy...velmi dakujjem prosim ozvi sa :)

marek pancik

Dobry den ja mam takito problem ked mam penis v klude tak mi ide predkozka stiahnut ale ked mam postaveny tak mi nejde uplne predkoyka dole prosim moze mi dakro poradit mam len 1 a bojim sa ze to budu musiet rezat vopred dakujem.

martin242

Ja som to mal ako dieťa, naši so mnou behali po doktoroch, riešenie bolo dlhodobé mechanické preťahovanie cez žaluď, ideálne vo vani, keď to lepšie kĺzalo.
Ale bolelo to hrozne, na druhú stranu, bez chirurgického zákroku.

assys

Ahoj.. Nie je to nic "vynimocne"... mozes to liecit obriezkou, ale to neoporucam, alebo si objenaj ( predpis ) DIPROSONE 0.05% natieraj na dane miesto, kombinuj s mechanickym natahovanim a za circa 1-1,5 mesiaca ju mas dole.. este som nieco pocul o nejakej sonde, ktora ti tu predkozku roztiahne, ale o tom vela neviem.