Zrastená predkožka

Sambo rambo

Mambo158 nic neboj AK ju nemozes pretiahnut predkozku cez zalud ked ti stoji aj ja Ho pretiahnem s tazkostami ale use MI to =)

Insehod

Pokial máš viac ako 18 (prípadne už nebývaš s rodičmi) tak toto litánie ani nemusíš čítať. Je skôr pre smradov ako som napríklad ja :D
Veľmi dobre poznám tieto vety \"mám ** rokov (mám na mysli osoby ktoré ešte niesu plnoleté), mám takýto problém a neviem s kým ho mám riešiť a na koho sa obrátiť, nechcem o tom hovoriť rodičom\". No kto iný vám má pomôcť ako najprv vaši vlastní rodičia? Sám mám zúženú predkožku a poviem vám pravdu, že na to aby som im o tom povedal som zbieral \"odvahu\" takmer 3/4 roka ! Teraz neviem čoho som sa bál, radšej to vyriešiť čím skôr, než to nechať \"kvitnúť\" a nechať si viacmenej zničiť svoje nádobíčko ;) A áno, vyzerá to tak že má čaká obriezka, ale nevadí mi to nejak extra - už som sa s tým zmieril (odporúčam web obriezka.sk je tam toho dosť popísaného).
Naozaj sa nemáte moc čoho báť, jednoducho sa zhlboka nadýchnite, zatnite zuby a povedzte o tom čím skorej vaším rodičom a riešte svoj problém ! Tým že si ho ponecháte pre seba, prípadne o tom napíšete na nete si takmer určite nepomôžete. Veľa šťastia :)

xorax 71

Mám 16 rokov a mám zrastený kúsok predkožky v zadnej časti penisu. Nechcem ísť na obriezku lebo mam len jeden. Čo s tým mám robiť ???

Milan Nalim

Alebo je možné že iba je to problém s uzdičkou kt. mi nedovoľuje úplne preťiahnuť predkožku cez žaluď ale iba skoro ku jeho polovici ??? Neviem čo s tým robiť alebo na koho sa obráťiť.

Milan Nalim

Mám zrastenú predkožku zo spodnej strany. je nutné ísť na obriezku ??? Bojím sa toho že mi ho budú musieť rezať, mám len jeden. Alebo možem si pomôcť aj sám??? Mám 14. Je mi blbé aby som to riešil s rodičmi. Prosím píšte !!! Dúfam že sa to nedá zhoršiť.

Adam112020

prosim mohli by ste mi poradit ked mi nejde predkožka pretiahnut cez žalud.
Da sa to aj niak inak ako obrizkou ak ano prosim vas piste mi

mambo158

Potrebujem pomoc : Mám 13 rokov a mám takýto problém... keď mám penis v kľude tak predkožku stiahnem ale keď mám postavený tak ho stiahnem možno len do polovice žaľuda... keď sa ho pokúšam stiahnúť (pri postavenom) tak sa mi na tej koži urobí taká malá ranka a potom ho moc nestiahnem lebo ma tá ranka štípe... prosím o pomoc ale nechcem aby mi ho rezali... :(