Zrastená predkožka

Milan Nalim

Alebo je možné že iba je to problém s uzdičkou kt. mi nedovoľuje úplne preťiahnuť predkožku cez žaluď ale iba skoro ku jeho polovici ??? Neviem čo s tým robiť alebo na koho sa obráťiť.

Milan Nalim

Mám zrastenú predkožku zo spodnej strany. je nutné ísť na obriezku ??? Bojím sa toho že mi ho budú musieť rezať, mám len jeden. Alebo možem si pomôcť aj sám??? Mám 14. Je mi blbé aby som to riešil s rodičmi. Prosím píšte !!! Dúfam že sa to nedá zhoršiť.

Adam112020

prosim mohli by ste mi poradit ked mi nejde predkožka pretiahnut cez žalud.
Da sa to aj niak inak ako obrizkou ak ano prosim vas piste mi

mambo158

Potrebujem pomoc : Mám 13 rokov a mám takýto problém... keď mám penis v kľude tak predkožku stiahnem ale keď mám postavený tak ho stiahnem možno len do polovice žaľuda... keď sa ho pokúšam stiahnúť (pri postavenom) tak sa mi na tej koži urobí taká malá ranka a potom ho moc nestiahnem lebo ma tá ranka štípe... prosím o pomoc ale nechcem aby mi ho rezali... :(

akkjjj

Prosim vas mam zrastenu predkozku, čo mam robiť? Da saq to riešit aj nejako inak ..ako ist ku urologovi?Ak ano ako?

niktodolezity

ten fyzik prosim ta mohol by si sa mi ozvat chcel bysom poradit ale nexcem t opreberat pred vsetkymi pripadas mi ako ten ktori by mi mohol pomoct a mam asi taky isty problem ako vy...velmi dakujjem prosim ozvi sa :)