Zrastená predkožka

Martiinka2

Když je srostla předkožka to ještě není důvod k obrizce, da se velmi lehce uvolnit pomocí masticek, nebo jednoduchého zákroku . Obřízka jako zákrok se dělá bud v celkové nebo lokální anestezii, takže neboli. Klidneme kontaktujte na email martiinka2@seznam.cz a ráda poradím

mate59

Keď nechceš ísť k lekárovi, nechaj si ju zrastenú,nič s tým sám nenarobíš a bude ti to robiť problémy,

AAAA bbbbbb

Dobry den chcem sa opytat ze ci maju aj chalani "panesku blanu" Alebo mam zrasteny penis s predkozkou preroze ked mam erekciu tak predkozku nestiahnem ako keby som ho mal prirasteny takym kuskom koze Dakujem za odpovede.

robex

dobry den mam 13rokov a mam zrastenu predkozku o zalud a nejde mi stiahnut len do polovice ale hanbim sa to povedat rodicom

Shane

Caute... Mam zrastenu predkozku az moc absolutne nevim ani trochu vyhrnut. Ked mocim tak sa penis nafukne lebo cez taku malu dierku sa to tlaci tazko.. Skusal som si to v teplej vode natahovat lenze ked to roztiahnem tak je tu problem..... Kem mocim tak to stipe a zapali sa ta jazva alebo ta koza natiahnuta. Najlepsie je to vo vode tam to pri moceni nestipe.... Ale na zachode odporucam napustit flasku teplou vodou az do plna a tam ponorit penis a vymocit sa.... Lenze ked som niekde prec tak to nejak preziem......

Sari0

Chlapci ja som bol 2x na obriezke , raz normalne na sale robili a potom o par tyzdnov zas nech opravia co nedorobili ale to uz u doktora mi spravil taky zakrok ... treba vydrzat len tu inekciu nic viac .... kozku som nemohol pretiahnut som to mal cele zrastene od spodu az po vrch zo zadu penisu .... ked spravili a uz bolo zahojene bol dalsi problem uzka predkozka kedze bola zrastena a moc sa nevyhrnala ... odporucam v teplej vode natahovat nech sa predkozka roztiahne a potom uz to pojde v pohode :) .... neodkladat a treba ist a zoberte si ze aj z hygienickeho hladiska to je fajn :)