som zufala z chlapov a vztahov,prosim poradi mi niekto, aspon povzbudi :(

Príspevok v téme: som zufala z chlapov a vztahov,prosim poradi mi niekto, aspon povzbudi :(
alexisa

na zaciatok by som chcela opisat samu seba- atraktívna 23 rocna zena ktora nema problem najst si chlapa pri ktorom by sa mala dobre ktory by ma sialene miloval, ALE..ked tam nieje ta chemia z mojej strany tak to je vsetko na jednu vec..

druha vec. v dnesnej dobe stretnut cloveka s ktorym si sadnede po kazdej stranke je velmi tazke, takí ktoremu nepojde len o jedno alebo najskor o jedno a potom mozme spolu " chodit "

dalsia vec- nespavam s kadekym, nezaujimaju ma postelove kratkodobe ulety- to vsetko z vlastneho zaujmu nie preto,ze by som chcela vynikat a byt tym zaujimava, nepotrebujem choroby a privlastky k...a podotykam - frigidna NNESOM!

dalsie- zeny ma nemusia lebo bud ziarli a vidia vo mne hrozbu alebo som im jednoducho nesympaticka, mam malo kamaratiek ktore poznam od detstva a nezanevrel nas vztah tazko si budujem s inymi zenami kamaratstva, naopak mam nesmierne vela kamaratov ktorí ma bohuzial beru ako kamaratku a potom sa im zacnem pacit viac tu je ten zarhel

vsetky moje kamaratky (5) su stastne zadane len ja asi robimniekde chybu, nehladam milenca nehladam nic, som uz len zufala a znechutena z dnesneho zivota,ja potrebujem lasku a partnera , nie nadrzanca, ktorý ked zisti,ze nemam zaujem cisto iba o sex tak strati zaujem celkovo

ti ktorich mam v malicku, pacim sa im, respektuju ma stretavame sa asi necitia tu chemiu ku mne- konkretne ide uz o druheho za posledny rok odkedy som nezadana- jeden bol zalubeny kym som mu nevysvetlila, ze je pre mna len kamaratm, onz toho vytriezvel no hold smola, karta sa obratila a ja som 2 mesiace plakala do vankusa, a teraz som stretla takeho ktorý je uplne iny, viem si s nim predstavit vsetko...... stretavame sa ale mam pcit ,ze ako sa snazime jeden druhemu rozumiet tym menej sa nam to dari.. a to ma mrzi, je iny povahovo, je uplne svojsky ma ine zvyky ako vsetci ostatni, vyzor- je to asi najkrajsi muz akeho som kedy videla, a najviac sa mi paci ked vie,ze ma do postele nedostane, ale aj tak na mna ( zatial) nezanevrel, a dalsi zadrhel- je zadany,ale neklape mu to, priznam sa- nie raz bola pusa s vycitkami ( keby to tak spravili mne) a zmetenostou som doma premyslala a som znechutena z toho, stretla som to co som uz davno chcela, nevedela som sa ubranit pokuseniu,a su tu tie 2 veci- vztah mu neklape tak hlada utechu v naruci inej, ale ked nema istotu tak sa nerozide a niekedy si snazime takrozumiet ze ma uz ani nenapada o com sa mame rozpravat :( chceme obaja ale nieco nas brzdi..........pardon ak su tu chyby, snad viete rozlustit .. :(

piktogram

alexisa: Vsetko ma svoj dovod. Aj ked na prvy pohlad nie je vidiet..pricom neexistuje dobry a zly dovod, vsetko je subjektivne. Podla mojho nazoru si kladies spatne otazky. Riesis, ze jeho frajerka je stihacka. Preco je stihacka? nie nahodou preto, lebo "vie co ma doma?!" vie, ze mu ziadna sukna neda pokoj a ona ho chce mat sama pre seba?!

Dalsie otazky: preco si myslis, ze on je pre teba pravy?! aj najsilnejsia pritazlivost casom naberie iny rozmer. Pochop, ze dvaja ludia, ich povahy sa ovplyvnuju navzajom..tz., ze po roku vasho "chodenia-spoluzitia" je mozne, ze svojou povahou ten chlap urobi z teba presne to, co ty teraz kritizujes, tj. stihacku. Lebo ho tiez budes chciet mat len sama pre seba.. Dokazes sa s touto myslienkou zmierit?! Preco si myslis, ze pri tebe sa zmeni?! nevrav, ze to sa nestane... toto nikto dopredu nemoze vediet. Nemam patent na rozum, nikto ho nema. Mas pravo sa rozhodnut po svojom. Mas pravo byt spokojna a stastna s niekym, komu mozes verit. A mas pravo kazdy den, ci vecer trpnut, koho to zase ten moj drahy oblbuje.. Volba je na tebe. Ako uz niekto spomenul, mozno presne toto je lekcia, ktoru potrebujes od zivota dostat, aby sa sa vedela divat inymi ocami. Ja ta chcem len priviest k tomu, aby si si kladla spravne otazky. Na zaklade odpovedi sa uz zariadis po svojom, rozumu mas dost.

0vecka

ja sa ani moc nedivim mne ten prispevok prisiel strasne namyslene... nieco podobne mi raz jedna povedala a to bolo posledny krat co som ju videl...

3nttt

ak sa s nou rozide tak za mrchu nebudes.ale do vtedy by som si drzala odstup. lebo ak sa to jeho draha dozvie tak za najvacsiu svinu bezcharakternu budes ty :(

alexisa

nechcem ho silou mocou- nevkladajte mi slova do ust. pisala som ze sa mi paci a je mi v jeho spolocnosti dobre a ze si viem si s nim viem predstavit vztah ale je tam ten zadrhel. prekuknuteho ho mam uz dááávno...ale fajn kazdy ma pravo vyjadrit svoj nazor..ako som pisala v zmysle uz sa od neho odosobnujem, dnes sa hral na chudiatko a pisal mi co sa stalo co je so mnou, potom ze asi ma otravuje tak sa stiahol.ale ja som mu odpisala bez zaujmu a nasledne som mu uz neodpisala vobec... teda to spravim tak ak nevynalozi usilie ziskat si ma spravit nejaku vec ktorou ma presvedci, ze to mysli vazne.. trebars aj ten rozchod ako ste pisali a nech som u vas za mrchu...kazdy je si strojcom vlastneho stastia...dovtedy budem netykavka...iba slova maju nizku cenu.... nerobte zo mna naivku,ja som si tiez kadecim presla a pisala som aj to, ze chlapi ma maju za uvedomelu ked zistia, ze ma jednoducho nedostanu...a teraz sa neriadim srdcom ako naivka ale rozumom...

3nttt

pises ze ten druhy vztah neklape. preco je potom s nou? to ze AKOZE neklape je len pre vas dvoch utechou aby ste mali AKOZE ciste svedomie. pises ze to neklape a chcete sa a bla bla bla...keby to tak bolo tak naco by udrzoval vztah s babou sktorou to neklape? sak ako pises si pekna mudra a proste super tak naco by to tahal s nejakou ktora je len hnusna stihacka?
ked to pisem takto tak je to jasnejsie?
a inak s toho ze jeho kamosi hovoria ze je stihacka by som az taku vedu nerobila. ja mam kamaratku ktora chodila s mojim super kamosom. prve 3 roky sme si mysleli ze ako ho ona obmedzuje a aka je STIHACKA,pretoze to on takto presadzoval. az ked som ju spoznala tak som zistila ze chalan z nej tu stihacku robi. ale ucel to splnilo pretoze vsetci si myslei ake je on chudatko ktore frajerka nenecha dychat.
asi sa ti toto nebude pacit ale na 90% ma ona vacsiu pravdepodobnost stat sa jehou manzelkou ako ty.

Maoam

Niekedy ma prispevky AdamaKrta riadne stvu a nesuhlasim s mnohym, ale tentokrat ma uplnu pravdu - v najhorsom skoncis presne tak ako to popisal.

AdamKrt

Ked citam prispevky od autorky ALEXISA, pripada mi to, ako pisanie nejakeho pubertalneho 11 rocneho dievca, ktore sa zatalo a CHCE HO a CHCE HO a CHCE HO a NIKOMU HO NEDA.

Ked uz tu bola prirovnavka k jedlu, prirovnal by som to k jedlu opat, ale trochu inak.

Je to, ako keby mala pred sebou jedlo, pekne masko, ktore bolo dlho na slnku, plesnelo a bolo nasiaknute jedovatym botulotoxinom a niekto dal plesen prec, upravil to v pekny pokrm, ktory krasne vonia a teraz sa tvaril, ze ked to krasne vonia, tak to zarucene musi byt jedle, aj ked je v tom otravny botulotoxin a ze cloveku bude z toho jedla zle a zakonite sa musi otravit. Tak to je ako ALEXISA, ktorej sa paci darebak, ale ona sa snazi samu seba presvedcit, ze to tak neni.

No, mila zlata ALEXISA - on Ta bude namotavat, pretrtka Ta a Ty skoncis s nejakou pohlavnou chorobou. S priatelkou sa nebude chciet rozist, pretoze keby to chcel, uz davno by tak urobil a ked ho prestanes bavit, posle Ta k vode. No a Ty sa budes liecit a preberat k zivotu par rokov a nakoniec ostanes zatrpknuta a mozno zalozis tu na fore temu, PRECO NENAVIDIM CHLAPOV.

Ten Tvoj objekt tuzby je normalny pan chrapun, ktory vyuziva situacia na lapanie hlupuckych zienok s IQ hupacieho konika. Pretoze kazda normalna a sudna zena by ho prekukla a neoprela si onho ani bicykel. A Ty, miesto toho, aby si upalovala kadelahsie, tak robis presny opak. Nejde o to, ci sa spalis, ale KEDY sa spalis, lebo vsetci, co Ti tu radia, tak vidia, ako sa vrhas do ohna.

Ked budes o par mesiacov, ci rokov starsia, spomen si na tuto temu a precitaj si ju znova. Niekto sa vie poucit na chybach druheho, niekto na svojich a niekomu nepomoze ani osvietenie ducha svateho.

Laurina22

Boze dievca ten chlap je zadany.Nerozumies co ti tu piseme?Klasika.Naco verit zenam,ktore to uz zazili?Radsej sa popalim sama,ze ano?