Hotelové recepčné, chyžné

Príspevok v téme: Hotelové recepčné, chyžné
AndreaO29

Vo februári toho roku sa mi stal v hoteli trapas, počúrala som sa do postele. Hanba mi nedovolila sa priznať, takže som ani škodu neuhradila i keď matrac bol asi na odpis. Osud ma chce asi vytrestať, lebo v pondelok idem s kolegyňou na služobku a musíme bývať v tom hoteli. Strašne sa toho bojím. Bojím sa, že som zaznamenaná v počítači ako nežiadúci hosť, alebo, že nebudú diskrétni a niečo mi povedia pred kolegyňou. Je to síce slušný, luxusný hotel, ale majú dôvod mi vynadať. Ak niekto pracuje v hoteli a vie ako to v takých prípadoch chodí, budem veľmi rada, keď mi to napíše. Vďaka

Maoam

a v luxusnom hoteli je personal povinny byt velmi uctivy a lojalny, takze nieco ako na recepcii ti nahlas vykricat ze si im ocurala matrac vo februari nehrozi ;-))

Maoam

ten luxusny hotel by to bol riesil vtedy, ked sa to stalo, vsak asi mali tvoje meno, adresu, kontakt na teba? ak si tam teda spala sama na tej izbe...podla mna teraz po 8 mesiacoch ked sa doteraz nikto odtial neozval tak sa ti to neda dokazat...

elke22

Ja si nemyslím, že musíš mať strach, hostia nechávajú v hoteloch po sebe horšie pamiatky, personál s tým počíta, s takýmito nehodami určite, veď to nie je nič hrozné.. Spi kľudne :-)