kruhy pod ocami - korektor

xdanielax

stacil by na oci, proti tym kruhom. viem ze za to moze alergia, ked su napuchnute niekedy rano. Ale vrasky sa mi zacinaju intenzivnejsie robit a stopy po tych kruhoch zostavaju :( no uz viem ze raz pojdem na korekciu viecok :D

xdanielax

ahoj, tak skusala som od piatku, piatok ok... vcera som sla ale vecer von a ten zafajceny vzduch tomu teda velmi nepomohol :)) ale dnes som si dala ten korektor rano, predtym nez som sla von a pozeram sa prave a pekne to zatial drzi, ziadne viac viditelne vrasky ani nic :-) cize ano, som spokojna. Este sa asi pojdem poobzerat po nejakom kreme ktory by som si zase davala na noc :-)

garnier

tak ako ? spokojna si s korektorom ??
ja som tiez leniva ,ale ked ma to chyti tak sa dokazem venovat len sebe aj cely den :)

xdanielax

dakujem :) viem o tom ale vies rano..leniva som, ale skusim cez vikend a ked to zaberie, tak si budem odkladat vrecuska - prave som jedno vyhodila :))

garnier

ak mozem domaci recept na opuchy na ociach je dobre aj ked das vyluhovat cierny caj nehas vychladnut a potom prilozis na oci na cca 10 minut :) a potom pouzi korektor na prekrytie ;)

xdanielax

no ved prave, ja uz som zufala. zacali sa mi kruhy robit kvoli alergii, ktora je najhorsia teraz na jesen a prejavuje sa mi na ociach. Potom su z toho zbytocne vrasky.. :( tak snad pomoze trosku, lebo maskovat to je dost narocne..alebo to neviem :D presne ako hovoris, obcas sa mi zda, ze to vynikne este viac.

garnier

ved jasne uz to nieje podstatne :)
spokojna si myslim budes
doteraz ked som vyskusala dat korektor som mala take skarede pod ocami,ze to bolo vidno a vynikli mi prve vrasky co uz bohuzial mam ;) tak som korektor ani nepouzivala