Mihálnice 3D - skúsenosti

lovelove

Ahojte, chcela by som poziadat o kontakt na mihalnice v ba a v tt.
a este ci je vhodne si ich dat urobit ked idete k moru na dovolenku.
dakujem :)

Kikinka232

Kocky ja mam mihalnicky uz asi rok...neviem uz bez nich existovat, super vec! Chodim do Ba-petrzalky, jedna baba ich robi u seba doma za nove za 20e, dorabka za 15e...a mam ich fakt krasne, odporucam...kto by chcel kontakt na babenku alebo fotky tak kludne dajte vediet, podelim sa :)

***Wellie***

Neodporucam ani omylom.
Po zlych aj trochu lepsich skusenostiach som sa naucila robit si mihalnice sama doma - kupim si obycajne trsy, nalepim trs po trse a vydrzia mi aj dva tyzdne :) Hotovo vybavene a nenici to moje mihalnice takym sposobom ako 3D.

kaja-PerVoi

Milé slečny a dámy, apliácia 3D mihalníc ma byť úplne bezbolestná, pre zákazníčku to ma byť relax a určite nie utrpenie :) ak Vás niečo štípe znamená to že lepidlo nie je zrovna najkvalitnejšie, tak isto aj pri otvorení oči by ste vôbec nemali pociťovať štípanie, mihalničky by mali byť jemne nemali by vôbec zaťažovať oko a hlavne!!! každá by mala byť nalepená zvlášť!! to či je aplikácia urobená dobre môžete zistiť aj tým že si zoberiete špirálovú kefku na 3Dmihalnice a dajú sa krásne prečesať, nemala by sa zaseknúť pomedzi mihalničky.

AK BY STE MALI AKÉKOĽVEK OTÁZKY NA 3D MIHALNICE, KĽUDNE MI MÔŽETE NAPÍSAŤ BUĎ NA FB:

www.facebook.com

ALEBO NA : www.pervoi.sk

alebo mozete aj zavolat : 0907 707 909:)

kaja-PerVoi

Milé slečny a dámy, apliácia 3D mihalníc ma byť úplne bezbolestná, pre zákazníčku to ma byť relax a určite nie utrpenie :) ak Vás niečo štípe znamená to že lepidlo nie je zrovna najkvalitnejšie, tak isto aj pri otvorení oči by ste vôbec nemali pociťovať štípanie, mihalničky by mali byť jemne nemali by vôbec zaťažovať oko a hlavne!!! každá by mala byť nalepená zvlášť!! to či je aplikácia urobená dobre môžete zistiť aj tým že si zoberiete špirálovú kefku na 3Dmihalnice a dajú sa krásne prečesať, nemala by sa zaseknúť pomedzi mihalničky.

AK BY STE MALI AKÉKOĽVEK OTÁZKY NA 3D MIHALNICE, KĽUDNE MI MÔŽETE NAPÍSAŤ BUĎ NA FB:

www.facebook.com

ALEBO NA : www.pervoi.sk

alebo mozete aj zavolat : 0907 707 909:)

janculienka

Ak chcete, pozrite si mihy tej kocky zo Sliaca. Aj moje ocka su tam :-) facebook - 3D mihalnice Majka - Sliac

janculienka

Tak aj ja sa podelim o skusenost. Dlho som uvazovala nad 3D mihalnicami a aj som si ich nakoniec dala v jednom nemenovanom salone v B.B, no a vysledok? Katastrofa!!! Mihalnice jedna cez druhu, oci krvave... Kazdy kto ma videl sa len usmieval. Dala som si ich teda opravit v salone vo Zvolene a... Vysledok bol este horsi. Kopec lepidla, mala som pocit ze su vsetky v jednej kope. Zo zufalstva som hladala na FB podla foto kto a kde robi pekne a nasla som!!! Na Sliaci mi ich opravovala jedna kocka co ich robi doma a konecne bol vysledok taky aky som cakala. Ziadne podrazdene oci, ziadne zlepence, ziadne krive mihalnice. Proste nadhera!!! Konecne mozem aj po zlej skusenosti povedat, ze 3D mihalnice su jedna skvela vec!!! Len pozor kde a komu sa zverite do ruk. Ja som na to dva krat doplatila.