Mihálnice 3D - skúsenosti

predo

Baby, ak by ste vedeli, ze je na trhu pripravok, z ktoreho naozaj narastu vase mihalnice az tak, ze vyzeraju ako umele a nie je zdraviu skodlivy (aspon urcite menej ako lepidlo, ktorym sa lepia 3D alebo chemicky pripravok na ich odstranenie s rizikom znicenia vasich prirodzenych), kupili by ste si ho?
Viem, ze jeden jediny na trhu naozaj funguje, ale vzhladom na to, ze je mnoho napodobnenin, ktore nefunguju, tak uz nicomu ludia v tomto neveria.
Len otazka - nie ako predajna strategia - nic tu nechcem predavat, len ma zaujima, ze ak by ste skutocne vedeli, ze nieco funguje, tak by ste sa vzdali umelych 3D a chceli by ste radsej vase prirodzene? Alebo by ste preferovali radsej umele? A preco?
Dakujem za odpovede.

NARCIS22

Ahojte, ja 3d mihy mám už asi pol roka. Dopĺňanie - každé tri týždne. Starostlivosť minimálna a to: prečesať kefkou. Nemám s nimi žiaden problém ale cez zľavu dňa a babám, ktoré robia prvé mihy za 20 e by som nešla. Mám viackrát operované oči a bála som sa reakcie. Našla som si kočku, ktorá používa kvalitný materiál a hlavne lepidlo.
Mihy vypadávajú čo je logické tak ako na gélové nechty chodíte na dorábku tak aj na mihy. Každej kočke inak rastú vlasy, mihy, nechty čiže doba 3 týždne ako u mňa nemusí platiť na babku blažkovú od vedľa.

s umelou mihou niekedy vypadne aj Vaša - to je pravda.
Úplne mihy dole som nemala a chystám sa na to v najbližšom období a budem si dávať sérum na rast a výživu mihalníc.

čaute

ps: Ten pocit, keď sa ráno zobudíte a vyzeráte dobre, že sa aj sama na seba usmejete, stojí za to =DDDDD

Iff

Mala som 3D mihalnice.. Zo začiatku bolo to naozaj nádherné. No škoda že len pár dní. Začalo mi to opadávať. Nič zlé som s tým nerobila ani som sa toho nedotýkala. Po týždni mi skoro na jednom oku trištvrte rias vypadlo. Vyzerala som naozaj smiešne. Teraz je to pol roka čo ich už nemám ale moje vlastné mihalnice sa zriedili nemajú takú dĺžku a tvar aký mali kedysi pred tým ako som si dala spraviť 3D. Po vlastnej skúsenosti by som si ich už nedala.

kisnikiri

Ahoj ja som mala si dala mihalnice preto ze som sla v priebehu 3 tyzdnov na svadby a poviem ti..do druhej som nevydrzala .. bolo to pekne ale predsa umele ..nieje nic nadto byt odmalovana pretret si oci bez zataze..takze ja som s tym sla co najskor dole..

B.štýl

Dobrý deň ja robím 3D mihalnice v dubravke v dome kultúry
Kontakt: 0917 211 899 Cena za nové je 30e a doplnenie 20-25 e podla vypadania :)

moni87

ahojte baby, neviete kde v kosiciach ich urobia ozaj kvalitne a za dobru cenu ???
Rozpetie cien je sice od 20-60 eur ale cena nie vzdy zaruci kvalitu...

sisi1987

ahojte, ja tiez robim 3D mihalnice, ale ani mne sa este ziadna zakaznicka nestazovala, ani nebola opuchnuta, ci podobna alergicka reakcia. Zavisi to od kvality pouzitych produktov a od kvality zaskolenia kozmeticky ci sikovnosti, samozrejme. Nelepene mihalnice urcite by nemali vypadnut do 2 tyzdnov a vsetky, mali by ostat az kym sami nevypadnu prirodzene, za tie 3 - 4 tyzdne je potrebne ich doplnit na novo narastene mihalnice, pretoze ako aj vlasy aj mihalnice sa obnovuju, vypadavaju a rastu nove. Vela zien o tom ani nevie. Urcite nie je dobre stale doplnat si tie mihalnice, je potrebne ich dat dole raz za cas, priblizne za tie 3 - 4 mesiace nech si oci trosku oddychnu na ten tyzden az 2 tyzdne zhruba a opat sa mozu aplikovat nove. najvhodnejsie je mihalnice odstranit pri kozmeticke, ktora vam mihalnice aplikovala, ona ma na to specialny roztok, ktory to lepidlo rozpusti, alebo ich nechat vypadnut prirodzenou cestou, urcite nie vytrhavat! dufam ze som aspon trosku pomohla :)

kosta123

Ahojte robim 3d mihalnice v povazskej bystrici v salone attractive.
Fb-salon attractive.Teraz v akcii za 49€.:-D