slabe spinanie-kedy zacat uzivat HAK?

Príspevok v téme: slabe spinanie-kedy zacat uzivat HAK?
slniečko12

ahojte! potrebujem poradit. začinam uzivat novu hak po pauze, lenze poslednu menstruaciu som mala pred 2 týždnami a dnes mam trošku spinanie-ale velmi slabe. neviem či to mam povazovat za menstruaciu, nikdy sa mi to nestalo. ked počkam do zajtra/v podstate to by to bol uz 2 den menstruacie/ s uzivanim odkedy budem vlastne chranena pred otehotnenim??ako by ste začali s uzivanim vy? kedze som si nie ista, či to je menstruacia..dakujem...nemam pribalovy letak..dik

jankaaaaaaaaa

nieje jedno aku farbu to ma. ak sa ma zobrat prva tabletka v prvy den menstruacie , to znamena v prvy den krvacania cerstvou krvou

hviezda01

ja som mala tiez ten isty problem,lekarka mi povedala,ze mam pockat na normalnu menstruaciu...tak pockaj,az zacnes viac menstruovat

slniečko12

chcem sa spytat ako zistim aky je rozdiel medzi špinenim a slabou menštruaciou? lebo som si myslela, že špinenie je tmavohnedy vytok ale teraz som čítala, že je to aj krv len jej je malo. je to pravda? čítala som, že špinenie môže byť aj počas tehotenstva tak mam strach :(

slniečko12

ja som mesiac uzivala hak, ale nesladla mi, tak mi lekarka predpisala inu a povedala ze si musim urobit mesacnu pauzu a začat uzívavať novu hak, az ked mi pride menstruacia prirodzene.