Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

Maros75

pozri- Jedna vec je fakt. Ak by zena kazdy den znicila v posteli manzela....nemal by a ani zrejme nevladal obhanat ine sukne.

Maoam

lebo spolocnost tak mysli, uz od pradavna

treba to na niekoho hodit, vzdy je vinnikom zena, nie?

ked sa necha bit, tlct, podvadzat, ale aj v inych pripadoch, proste vzdy je na vine zena, este aj ked ten jej jej zahyba, je ona na vine, no muzi su zrejme nesvojpravni

ked podvadza zena, je k...a, ked muz, je borec

pozri-

...no neboli by-/ale jo to ako z predmanzelskou zmluvou/...ked uz dopredu upodozrievame muza z neveri-tak si ho nemusime ani brat :)))))
ale je na smiech ked niekto napise-ZENA SI ZA TO MOZE SAMA/ZE JU MUZ PODVADZA/LEBO SI TO VYBRALA SAMA :))))) ZARTOVNE TVRDENIE...

Maoam

zeny majte odvahu robit vlastne rozhodnutia, niektore tu cusite roky a trpite, ako keby ste boli existencne zavisle na nejakom babrakovi, ktory nevie kam skor ku ktorej milenke pobezat

ved toto je chore! nepoviem raz, ok, ale ked vidite aky je a ze sa nezmeni, donekonecna???, v 50ke zistite, ze ste prezili smutny zivot a co potom? antidepresiva to istia ci ako?

vazte si viac same seba aj svoj zivot, je kratky

pozri-

lost
dátum a čas príspevku
Dnes 09:51

teoreticky to moze byt v genoch..

ale potom je to chyba zien ;)

ze si takych vyberaju..

ci nie? :D
V
V
:)))) takze co odporucas zenam LOST?
aby zeny urobili najprv GENETICKE TESTY MUZOVI NA PODVADZANIE A POTOM SA ROZHODLI? :)))))

Maoam

vsak sa niekde musia nasat tej energie, nie?

niet nic lepsieho, ako to urobit pri mladej kocke, hotovy elixir mladosti

preco venujete tolko pozornosti ludom, ktori za to absolutne nestoja?

ignorujte alebo ich niekam kopnite

zite svoj zivot

Maros75

trojka333- musis sa rozhodnut sama ci ma taky vztah zmysel. Nechcem ti radit,ze oko za oko a zub za zub. Skor ci neskor sa taky vztah rozpadne a cim dlhsia doba,tym viac to bude boliet. Pouvazuj sama ci ten svoj chces preplakat,alebo byt aj stastna.

Laurina22

Vies Trojka mne ten moj byvaly zenaty povedal:Zatlkat zatlkat zatlkat...co ti poviem....Su to svine....Prasce....