Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny

Príspevok v téme: Preco chlapi dokazu podviest svoje zeny
Zhrozenaaaa

chcela by som vediet fakt preco chlapi dokazu podviezt svoje zeny, priatelky?? su ochotny kvoli jednej noci zahodit 5 az do neviem kolko rocny vztah ?? .. pozeraju sa za kazdou suknou pricom maju peknu frajerku ?? JA UZ NECHAPEM A som z toho zhrozena ze na chlapa uz nemam ani naladu lebo zo vsetkych MI JE ZLE!!!! to im fakt ide len o sex a su pre nho ochotní spravit vsetko ????nech si ho potom sturia medzi dvere a privru lepsie spravia :(

pozri-

trojka333
...presne tak-VELMI TAZKO SA ROZHODUJE ZENE KTORA MA RODINU,NEJAKE ZAVAZKY A ZODPOVEDNOST/pretoze citi zodpovednost aj za deti a ich stastie/
ako ked sa rozhoduje zena bezdetna...
a dalej je to zasa len individualne...VSETKO...

nemozem pochopit napr.chlapa ked od svojich deti odide koli milenke a stara sa o milenkyne deti...a na svoje deti nemysli...

trojka333

Maros75,maoam - nie je to tak, že nerobíme vlasné rozhodnutia, alebo len vyčkávame čo urobí on...to sa ľahko povie, že ži si svoj život, venuj sa sebe, deťom, nerieš HO, ja by som bola rada, keby že sa zbalil a odišiel, bol by pokoj konečne, ale zas nemám to srdce, kôli deťom, maličkú si namotal aked ich vidím spolu ako sa hrajú a bláznia a tak, je mi ľúto že by som mala rozbiť čo medzi nimi je, inak staršie deti sú na mna nasr ...té, lebo ako sa k nemu správam, kričím atd, ale ako nemám, ved nie som robot, každým dňom ma vytáča viac a viac...

Maoam

inak minule sa tu stazoval jeden muz, co bez zeny vychovaval deti, staral sa o domacnost aj pracoval- bol uplne hotovy, na prasky z toho

tak ten zarucene nestiha ani len jednu milenku - ktovie preco? no lebo je vytazeny

Maoam

vsak zasa je to na ten styl, zena je zodpovedna za to, ze muz beha za milenkami, lebo mu nestaci v posteli.....

ach idem ja radsej prec, lebo budem zla

Laurina22

Maros prosim ta.Ta jeho MANZELKA ma aj deti.Pracu.Svoje problemy.Zaujmy.Skolu.Musi sa starat o chod domacnosti,o pranie,varenie,zehlenie,O SEBA.Nie kazda manzelka ma cas 2 x za den uspokojit svojho muza.

Typicke chlapske zmyslanie toto....

Maoam

a kde ma na to brat energiu, popri praci/zamestnani, domacnosti, detoch....?????????????

zozen jej upratovacku, kucharku a babysitterku a mozete ist na to

zboznujem tieto trafene nazory