Nechce si ma vziat

Príspevok v téme: Nechce si ma vziat
vava111

ZIJEME SPOLU 5 ROKOV,JA SOM ROZV,MAM MAM 110 ROCNU DCERU A S PRIATELOM SA VELMI LUBIME,ROZUMIEME SI,JE TO UZASNY CHLAP,FAKT SPRAVNY CHLAP DO ZIVOTA,ALE ,MA TAKU CHYBICKU,JA BY SOM BOLA RADA NA PORIADKU,ABY SME SA ZOBRALI,ALE ON HNED ZNERVOZNIE A POVIE,ALE VED SI TA VEZMEM,PRE MNA JE TO DOST PONIZUJUCE,CITIM SA AKO IDIOT...VIDIM ZE TO NECHCE A AMAM Z TTOHO STRACH....

ivana45

vava111, nechaj to dozriet. Ak budes chciet, mozes sa k nemu vratit. V sebe si zapatraj, ci ho lubis. On bez teba trpi. To je bezne, ze clovek oceni, co mal, ked o to pride. Mozno by sa to dalo odpustit. Zalezi na tom, ci ty ho chces. Predstav si s nim buducnost a precit, ci sa ti ta predstava paci alebo ta znekludnuje. Ak ho chces, tak zasa nenatahuj tento stav prilis dlho. Ale jasne povedz, ze sa vratis, ak sa vezmete. Ak ho nechces, dobre sa stalo, musis si to odboliet, neunahli sa do noveho vztahu. Drzim ti palce, ale je mi smutno.

jajka001_

taky partner je nanic, co len berie a nevie davat a navyse sa vyhovara na staru babku, jasne ze ti pise, vola, ved si sa o neho doteraz starala.

sea_water

no ono to asi babka vidi prave podla Biblie - ozenit/vydat sa ma clovek raz v zivote. po svadbe sa stavaju muz a zena jednym telom. rozdelit ich moze IBA smrt, nie rozvod. v Biblii je vyslovene napisane, ze Boh nenavidi rozvod a nie raz napominal muzov za ich spravanie sa voci zenam... znovusobas, ak manzel/manzelka este zije je cudzolozstvom. No a malokto to dnes vie/vidi (a najma chce vidiet) takto. preto sa ludia beru a rozvadzaju velmi rychlo. ak by kazdy bral svadbu s clovekom, ktoreho si beru ako jedinu svadbu, tak by si asi stokrat premysleli, ci ten clovek je ten pravy/prava. a zas po svadbe by sa pripadne problemy riesili inak...

vava111

odisla som a urobila som dobre,vyvolava,vypisuje ale dnes viem,ze udobrit sa a podobne nema cenu,lebo ja chcem a a on b,a aj tak nic nevyriesime,uz som to riesila vela krat a nic sa nezmenilo,aj vie ako ma to trapilo ze si ma nechce vziat a napriek tomu sa robil hluchy a slepy.nelubi ma nemoze ma lubit...

sea_water

vava... no pekne... ked ti stale obuchava o hlavu, ze je vsetko jeho, tak to asi nie je prilis velka laska... aspon tak mi to pripada... a to ze si ta nechce zobrat a ty okolo neho a domu skaces ako otrok... no naco by si ta aj bral - kedysi sa hovorievalo: naco by si kupoval celu kravu, ked ma mlieko zadarmo? ............. chlap, ktory ti 5 rokov neprispieva na domacnost.. matke s dietatom... a nenapise pol domu na teba... no neviem...

jajka001_

jemu vyhovovalo ze len davas a on len berie. dobre ze si ta nechce vziat - aspon vies na com si, je to pijavica.

vava111

dievcata dakujem,len ma stve...ze dospely chlap da na babku,ja som krestanka,verim v boha,vychovavam dceru,ano som rozvedena,nemohla som zit tak dalej,behal na diskoteky,a podvadzal ma...nedalo sa.nevydrzala som to,ale rozvedena zena je nejaka spina alebo co?trapim sa ako hov...

sea_water

vava... no pekne... ked ti stale obuchava o hlavu, ze je vsetko jeho, tak to asi nie je prilis velka laska... aspon tak mi to pripada... a to ze si ta nechce zobrat a ty okolo neho a domu skaces ako otrok... no naco by si ta aj bral - kedysi sa hovorievalo: naco by si kupoval celu kravu, ked ma mlieko zadarmo? ............. chlap, ktory ti 5 rokov neprispieva na domacnost.. matke s dietatom... a nenapise pol domu na teba... no neviem...

sea_water

vava... no pekne... ked ti stale obuchava o hlavu, ze je vsetko jeho, tak to asi nie je prilis velka laska... aspon tak mi to pripada... a to ze si ta nechce zobrat a ty okolo neho a domu skaces ako otrok... no naco by si ta aj bral - kedysi sa hovorievalo: naco by si kupoval celu kravu, ked ma mlieko zadarmo? ............. chlap, ktory ti 5 rokov neprispieva na domacnost.. matke s dietatom... a nenapise pol domu na teba... no neviem...