Antikoncepcia a akné

Príspevok v téme: Antikoncepcia a akné
Barbora_Bn

Ahoj baby , uz vo viacerych temach som hovorila , ze mam akne . Teraz chcem skusim antikoncepciu , lebo moj gynekolog povedal , ze to predpisuje bezne na akne , aj ked este nezijem sexualnych zivotom . Chcem sa spytat ake mate s tym skusenosti ? Pomohlo vam to zbavit sa akne , ci to moze zostat uplne bez zmeny ? Alebo som aj citala , ze to niekomu pomohlo , no hned po vysadeni sa akne vratilo a bolo este horsie ... Ďakujem za skúsenosti a rady :-)

jankaaaaaaaaa

v 15tich ti ide sam od seba rpedpisovat hak? .. tak v tom nieco bude.. nehovorim ze nemoze byt skuseny a dobry doktor.. ale dnes su lekari fakt ovplyvnitelni farmaceutickymi psolocnostiami..
precitaj si letak:
www.zdravie.sk

Laurina22

Moja mila,mne keby moj doky povedal,ze mi ide predpisat HAK iba koli akne,tak ho poslem do prdele svetelnou rychlostou

Barbora_Bn

On je vyhladavany lekar . Robi to uz hrozne dlho , pomohol mi pri problemoch , ktore som pred casom mala . Chodi k nemu i mama a babka a mna rodil :-) cize doverujem mu . Je to jeden z mala lekarov , ktory sa staraju fakt o zdravie pacientiek a nie len o prachy a pod.
Mam 15 rokov a nie , necitala som este neziaduce ucinky ale keby to bolo take zle , tak by to niektore zeny neuzivali stale ..nie ?

jankaaaaaaaaa

barbora: takych skusenych lekarov uz bolo dost.. ktori predpisu hak len podla vyrobcu aby z toho mali nejake provizie... ale sak nie vsetci su taki..
je to na tebe, ale ja som este nepocula pripad kedy sa zene akne nezhorsilo po vysadeni..
inac si si uz citala pribalovy letak nejakej hak? ze ako to ma neziaduce a vedlajsie ucinky?

Barbora_Bn

Mne lekar povedal , ze sa akne uz vratit nemusi ... tak dufam radsej v to lepsie , pretoze mne sa akne stale zhorsuje a skusam fakt vsetko ... a on bude vediet aky druh antikoncepcie mi predpisat , je to velmi skuseny lekar , a vie ze to je len koli akne ...

jankaaaaaaaaa

len niektore druhy hak su urcene na liecbu akne. ine druhy mozu mierne stav pleti vylepsit..
ale po vysadeni sa plet vrati do povodneho alebo este horsieho stavu