Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Kedy sa "prilepí"?

elle

Otehotnela som ako 27 rocna a stacilo ze ma priatel "oplul" a bola som v tom, proste hned na prvy sup :)) Uvidime, ako pride to druhe, teraz po 30-ke ;)

nifta

tpch :)) Ked som este nechcela dieta, aj ja som bola taka.

laurina, my si milovanie fakt uzivame, nemyslime pri nom na dieta, ja nanho myslim, az ked ocakavam menzes, ale milujeme sa s vasnou.

nifta

laurina, neviem, ako ho chciet menej, ja som po dietati tuzila asi rok, kym sa manzel rozhybal, takze teraz som uz v takom stadiu, ze ho chcem velmi. Na zaciatku tuzenia by som to brala asi viac sportovo. Teraz si nerozkazem na to nemysliet.

rora

no 8 mesiacov asi a zatial nic...ma to stve, lebo kamoskam sa podarilo sup sup...
vek: tesne pred 30kou...
tak uvidime...

macka, a aj to nejako riesite?3 roky su doost

nifta

My s manzelom skusame tri mesiace, zatial este nic, dufam, ze sa nam to podari uz coskoro, priserne to dieta chcem a manzel tiez. Mam 30 rokov a ucebnicovy cyklus-menzes pravidelny s ovulaciou uprostred a styky prebehli vzdy pocas ovulacie.

tpch

Laurina, ty sa bavis s frajerom o umelom oplodnovani vo volnom case? To sa ani necudujem, ze pozera ako puk :-DDD
Taka tema odrovna kazdeho chlapa, ak sa ho prave osobne nedotyka, alebo nie je lekar, ktory s tym pracuje...