Kedy sa "prilepí"?

Laurina22

Ach chlapi mas pravdu...ja ked sa bavim s frajerom o takych veciach,a spomeniem mu asistovanu reprodukciu atd.,tak na mna pozera ako puk:-)))

tinkuska

no asi budem musiet lebo on ked sa o tom bavime si mysli ze my budeme urcite z tych stastnych parov co na prvyraz otehotneju a ze ked budem mysliet na tie negativne tak sa tak aj stane.. ach chlapi

tinkuska

moj priatel si mysli ze je to take lahke ze raz si "suchneme" a bude to.. a ja uz mam tesne pred tridsiatkou a uz mam aj strach ci sa nam to podari

Weva

na druhy mesiac (size druhy cyklus) co sme zacali skusat... Ale boli sme pripraveni ze to bude trvat dlhsie - ja poznam kopec kamaratok, co si mysleli, ze nie je nic lahsie a nakoniec ich to cakanie potrapilo...

Laurina22

Mam kamosky,ktorym sa zadarilo ihned este ani neplanovali,kamosky,ktore planovali a podarilo sa im ihned,ale aj kamosky,ktore sa snazia uz par rokov.

Mam dokonca kamosku,ktora presla 3 IVF a stale nic...Momentalne sa chysta na posledny vklad

isabella

zalezi od zdravotneho stavu, psychiky a "kompatibility" vasich genetickych materialov, takze v skratke: neda sa to dopredu povedat... ale zvysujucim vekom si urcite sance nezvysujete, to je jasne, ale to je tak vsetko co sa da povedat