EMO

Lovellygirl

Dobrý deň . Rada by som Vám pomohla ak dovolíte . Niesom síce plnoletá , ale aj tak by som Vám rada emo priblížila. Emo štýl nie je o rezaní žil depresiách a bolesti . Emo je skratka pre emocionálny a tým nemyslím , že sa niekto rozplače keď nenájde doma mrkvu alebo čo XD (to je len príklad XD ) . Emo je o radosti , láske porozumení, voľnosti a hlavne hudbe . :) Napr. o žánroch ako rock emo pop atď . Emo štýl nie je ako takí ničím zlý . Emo príslušníci sú zástancami prírody nepijú nefajčia nedrogujú . A často sú napr. aj vegetariáni . Niekto z toho štýlu urobil úplný mišung niečo čo to nie je ...

Iveta Michael

Však aj ja mám zopár mladých kamošov Emáčikov a sú to veľmi milí chalani a celkom v pohode a vôbec nemajú dobrý vzťah so...žiletkou,fuj!

Ja som teraz ostrihaná na Emo štýl:)) a mi to sekne..neboj sa teraz je to strašne trendy ten EMÁCKY look a dievčatá sa v tom tiež dosť vyžívajú...mne sa tiež páči ten štýl obliekania a líčenia,dokonca veľmi..nemyslím si že treba hned prepadať panike.

jajka001_

v jej veku je normalne ze ma potrebu zistit kto je, identifikovat sa s idolmi a mat rovnako zmyslajucich kamaratov. nerob paniku kym naozaj nezistis ze sa reze. rozpravaj sa s nou, zaujimaj sa o nu, nekáž jej, nehreš ju. vysvetluj a pocuvaj. aj keby sa ti zdalo ze trepe nezmysly