Tehotna alebo nie?

Príspevok v téme: Tehotna alebo nie?
anjelik20

Ahoj,potrebovala by som poradit.Meska mi menstruacia uz 6 dni.Robila som si test ktory vysiel negativny.Mam nafuknute brucho a zvlastny vytok ktory nezapacha je bezfarebny ale je ho velmi vela.Tiez mavam bolesti ako pred menstruaciou ale to len par minut a menstruacia nikde.Je to mozny priznak tehotenstva? Dakujem

mišel

ahojte, potrebujem poradiť, šla som sa s chalanom milovať, ale akosi sa nám to vymklo z rúk a šli sme bez ochrany, dávali sme si pozor, ale unikli nám kvapôčky, nedostala som menštruáciu, mešká mi 5 dní, bolí ma brucho a mávam rannú nevoľnosť, dávala som si test, ale vyšiel negatívny, je možné, že som tehotná???

dada

duska1 ja si myslim ze mozes byt tehotna len vydrz do zacatia menstruacie a potom si urob este raz test...
no a ja mam taktiez takyto malicky problem menstuacia mi meska uz 7 dni ale mne nikdy nechodila pravidelne,myslite si ze mozem byt tehotna ked zatial nemam ziadne priznaky tehotenstva?a ste ma ktomu pobolieva brucho a chrbatik presne tak ako tesne pred menzesom ale on stale nechodi,dnes som si robila tehot.test a vysiel mi negativne aj som rada lebo studujem na VS a mat dieta v tejto chvili by som nechcela mozno by som sla aj na potrat pretoze vazne netuzim po dietati...priatel by sa aj potesil ale neviem ako mu mam povedat ze fakt dieta nechcem,myslite si ze mozem byt v tom??

duska1

prosim poradte mi.. neviem ci mozem byt tehotna alebo nie.. prestala som uzivat HAK minuly mesiac a tento mesiac sme s manzelom isli naplno stale a menzes by som mala dostat 28.6. lenze doobedu mavam pocity jemnej nevolnosti, naduva ma na vetry, pobolievali ma vajecniky, mala som vytok taky husty, lepkavy, priesvitny a dneska som si robila test tak vysiel negativny.. pobolievalo ma nad prsiami a pred tyzdnom som zvracala.. mam urobil test este raz v den kedy mam dostat menzes? Lebo teraz som ho urobila prilis skoro a dokonca poobede.. dnes je este len 20.6 a ja mam periodu 28.6 tak mi prosim poradte, je mozne ze mi neskor test ukaze ze som tehotna? chceme velmi babo

martina25

niektoré ženy majú menštruáciu aj počas tehotenstva. Je slabšia ako obvykle. V tvojom prípade neviem, na tvojom mieste by somr adšej zašla k odborníkovi.

vivien

PROSIM VAS,NEVIEM SI RADY,ROBILA SOM SI 2 TESTY,BOLI NEGATIVNE,ALE MESKALA MI MENSTR.7 DNI,A TO MAVAM PRAVIDELNE,MALA SOM PRIESVITNY VYTOK,DNES SOM DOSTALA,ALE VELMI SLABO KRVACAM,MOZEM BYT TEHOTNA?

hira24

ahojte ja by som sa chcela spytat! som v tretom tyzdni tehotenstva a zacinam mat nejaky hnedkasty vytok. je to normalne?

erttt

ahoj lucka a kolko ti meskala ms kym si si tie testy robila?mozno si aj tehotna bola a neuhniezdilo sa to a islo to prec s menzes..mne sa stalo nieco take pred par mesiacmi meskalo mi skoro dva tyzdne a dva testy boli hned pozitivne a to som ich robila este ktomu poobede ne rano..a potom o dva dni som dostala ms..vraj vela tehotenstiev takto konci a zeny otom ani nevedia lebo nemaju to ako zistit pokial nespravia test..

lucka

baby robila som si tehotensky tes 4x tri mi ukazaly jednu palicku tmavu a jednu uplne svetlu.S priatelom sme ostali na tom ze budeme mat dieta velmy sme sa tesly ale po niekolkych dnoch ma rano zobudila bolet v bruhu ano dostala som menstruaciu bola som velmy sklamana...mozem byt aj tak tehotna? k lekarovy nemozem som v zahranici poradte mi prosim